Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Levágatnátok a hajatokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levágatnátok a hajatokat a férjetek kedvéért?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeptember óta vagyok feleség és a férjem azt mondta hogy szeretné megismerni a rövid hajú énemet is. Az anyikám is ezt monda és ő is le akarja vágatni a hajamat.ti engednétek neki?. Egyébként nekem is tetszenek a rövidhaak de magamon nem hiszem



2019. jan. 28. 18:06
1 2
 1/19 anonim válasza:
43%
nem.. egy nő sokkal szebb hosszu hajjal és szerintem nőiesebb is
2019. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Én csak akkor vágatnám le a hajam, ha én magam szeretném. Volt rá példa, hogy a hátam közepéig érő hosszú hajamat nagyon rövidre levágattam. De én akartam. Műs kedvéért, még a férjem kedvéért sem tenném meg ha nem akarom. Szerencsére a férjem sosem kér meg olyan dolgokra amit nem akarok.
2019. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Most biztos nem, növesztem és nyárra csípőig fog érni. Utána levágatom.
2019. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Önálló gondolatod azért még van? Vagy a férjed irányít otthon mindenben?

Mi lesz a következő? Hogy hagyd ott a munkahelyed?

2019. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2019. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2019. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2019. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2019. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

“Rövid hajú én...” -

Biztos vagyok benne, hogy nem. Ha nem olyan frizurát viselnék, amilyen 100%-ban tetszik, akkor nem lennék önazonos.

Egyik hozzám közel álló személy unszolására sem vágatnám le a hajamat. Ha már úgy sem adott túl sokat és vastag szálút a sors, legalább hadd legyen egészséges és hosszú.

Azon is teljesen ki tudok akadni, amikor azt mondom a fodrásznak, hogy 3 centit vágjon belőle, erre lenyírja vállig érőre.

Nagyon kevés nőnek áll jól a rövid haj.

2019. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

+ Ha TE nem érzel kedvet arra, hogy megváltoztassa külsőd, akkor semmi pénzért ne tedd meg!

Nincs annál rosszabb érzés, amikor egyik óráról a másikra szép nőből egy csúf kreténné változol, és ez minimum egy évig úgy is marad.

2019. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!