Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem él a világ ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem él a világ ilyen párkapcsolati modellben?

Figyelt kérdés

Szóval, a koncepció alapja, hogy az ember nem lehet tökéletes és nem is találhatja meg azt. Ez tény. Találhat olyat aki annak tűnik, vagy valamiben nagyon jó, de nem mindenben.


Sajnos, ez is tény. Van aki ebben jó, van aki abban. De mindenben senki nem lehet jó, kivéve a gagyi szuperhősöket/szuperhősnőket (akik milliomosnak születnek mellesleg...).


Egyszóval a dolgokat el lehetne osztani.


Minden embernek "több" kapcsolata lenne. Egy élettársi ahol a mindennapjaikat osztják meg, csak a belsőn alapszik. Egy szexuális ahol a szexualitást élik ki vérmérsékletüknek megfelelően. Egy önkéntességen alapuló alá-fölérendelt viszonyban ahol kiélhetik azt, hogy a másikról gondoskodnak vagy felettük atyáskodik/anyáskodik, egy olyan akivel azonos a hobbi, stb.


Egy személyben ez az összes sosem lesz meg. Nem lehetséges. Ráadásul oda-vissza kellene működnie ami abszolút lehetetlen, már-már az abszurd kategória, esetleg gagyi filmekben lehetséges, hogy két ember tetszik egymásnak külsőre, nagyon jól kijönnek személyiségre, azonos hobbik, vérmérséklet, szexualitás stb.


De a valóságban nem nagyon van ilyen.


Bár ez is hülyeség persze, de a mostani vadházassognál meg mindenféle megcsalásoknál, egymás gyilkolászásánál, alapvetően örök magányra kárhoztatásoknál, féltékenykedésenél, komolyabb ellentétek kialakulásánál - egyszerűbb lenne.


Vagy valami hasonló.



#szomorú világ
2019. jan. 30. 23:08
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

De ez így szar. Kvázi tökéletesnek kell lenned, ha "normál" kapcsolatban élsz. Legyél egyszerre jóképű, jómódú, vicces, érdekes, alárendelődő (ez pláne fontos, különben állóháború ahol úgyis veszítesz) meg még egy csomó minden... És persze akivel vagy az is... És még egymásra is vágyjatok, azonos érdeklődési kör, vonzalom, témák, szexuális élet...


Ez nem lehetséges.

2019. jan. 30. 23:51
 12/35 anonim ***** válasza:
62%
Persze h nem ezért kefél mindenki félre a nagy monogámiában és rohan 4 5 évente válni,meg partnert cserélni,vagy tart a cselédje melett 20 évig fix szeretőt de az persze jobb.. :D
2019. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell tökéletesnek lenni,semmi a világon nem tökéletes. De attól még szerethetö,és értékes. Neked sajnos nem sok fogalmad van a valódi szeretetröl.
2019. jan. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Lehetseges, rovidebb idoszakokra. A szakitas meg nem bun, en nem akarok egyszerre tobb embert, de nincs semmi problemam azzal, hogy ne egy ember mellett eljem le vegig az egesz eletem.
2019. jan. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

#14


De akkor mégis, milyen az? Elképzelni max álmaimban tudom, de akkor nincsenek összefüggések, agyalás mindenen vagy félelem.

2019. jan. 31. 00:09
 16/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt a blogposztot mintha pont neked írták volna:


[link]

2019. jan. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
77%

Ez mind szép és jó, de hol van a kapcsolato elmélyülés... mert a folytonos felszín kapargatása csak “egyszerű” embereknek felel meg. Vagyunk jó pàran nők férfiak akik az élet mélységeit szeretik megtapasztalni, azon túl, hogy a felszínt mi is ismerjük. Elhiszem hogy ez valakinek elég, de ne az diktáljon, aki még ebben a tekintetben baromi tapasztalatlan és fingja nincs mi egy igazi párkapcsolat... a legnagyobb jótól vonnád meg magad. Továbbá kérdem én, amúgy nem ilyen a világ egy része? Ha meg igen, miért kéne szűkíteni a világ változatosságát.

Bőven elég ha a saját életed beszabályozod olyannak amilyennek akarod, de ne erőltesd rám! Ilyen alapon én a művészeti oktatást kötelezővé tenném mindenkinek, továbbá azt is, hogy mindenki tanuljon valamilyen komolyzenei hangszeren, és olvasson! Ezek pöppet többet nyomnának latban az èlet minőségén mint a nemi vágyak kielégítésének módszerein kattogni.

Keress egy lányt, aki ki tud elégíteni, és maradj inkább csendben :D màr bocs!

2019. jan. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

#18


Jó, én is szeretném a mélyebb dolgokat, sőt egészen sokáig vágytam erre, de ez számomra nem elérhető, mert nem vagyok tökéletes, de még "jó" sem.


És ez így több, mint szörnyű.

2019. jan. 31. 00:59
 19/35 anonim ***** válasza:
84%

Nem egy rossz elgondolas,amit irsz.A problema mar csak az olyan embereknel kezdodik,mint en. :D..

En altalaban csak annak az embernek vagyok kivancsi a mindennapjaira,es csak azzal tudom elkepzelni az elettarsi viszonyt,kozos egyuttelest,es csak arrol gondoskodnek akit SZERETEK,KIVANOK. Csak azt esik jol szeretgetni,es csak azzal esik jol szeretkezni(es most nem a b..szasrol beszelek) akivel a mindennapjaimat es belso dolgaimat megosztom...

2019. jan. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

#20


Engem pl. senki nem fog szeretni vagy kívánni. Szóval nekem emiatt a "normális" dolog nem működik, kvázi alapból kiesek belőle, mivel se szép, se jómódú, se érdekes, se menő nem vagyok.


Ez a gond ezzel. Mert ezek "alapelvárások" lettek. És ez nem fog ám menni. Kellene valami kiskapu.

2019. jan. 31. 01:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!