Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha emiatt bűntudatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha emiatt bűntudatom van?

Figyelt kérdés
6 éve párkapcsolatban élek. Nagyon szeretjük egymást, a párom egy olyan nagyon ritka ember aki megért, egy hangon vagyunk. Viszont nyilván már nem olyan heves a kapcsolatunk, hogy állandóan egymáson lógjunk. Szoktam netezni, főleg ha ő nincs otthon. Sokszor a munkájából kifolyólag éjszakás így ilyenkor egyedül maradok, elnézelődök a neten. Megismertem ott egy pasit, akivel pont úgy eltudok beszélgetni mint a párommal. Semmi flört meg hasonló, csak ha magam vagyok, akkor van, hogy órákig elbeszélgetünk és nagyon-nagyon jól. Szerintetek ez gáz? Ha itthon a párom, akkor nyilván ő az első. A srác tudja, hogy foglalt vagyok, nem is hinném, hogy ilyen szándékai lennének a beszélgetésből ítélve, de na...
2019. jan. 31. 08:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%

A baj azzal van, hogy valamiért késztetést érzel a sunnyogásra (részigazság), nem azzal, hogy valakivel akitől az ég világon semmit nem akarsz, csak beszélgetsz.

A háttere szerintem, hogy ez a hapsi neked egy pótlék, mivel a férjed sokat dolgozik. Vele szeretnél több időt, de mást keresel erre, mert nem akarsz ezügyben konfrontálódni. Nem tudom, hogy emiatt vagy a férjed miatt van bűntudatod.

32/f

2019. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Valóban több időt szeretnék vele, utálom ha nincs velem.

Viszont régen 1 barátnővel beszélgettem pont így el, pont akkor ha nem volt itthon a párom, de vle már nem tartom a kapcsolatot. Semmi különbség nemvolt a 2 netes barátság között, de most akkor azért érzem hülyén magam mert a beszélgetőpartner férfi?

2019. jan. 31. 09:23
 13/20 anonim ***** válasza:
28%

Azért érzed rosszul magad mert tudod, hogy ez nem helyes.

Ha a párod csinálná ezt neked hogy esne?

2019. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
44%
Ez szerintem nem helyes. Keress női beszélgető partnereket. #11-nek igaza van.
2019. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon szarul esne ha nőkkel beszélgetne, épp ezért gondoltam...de a sráccal meg ritka jól megértjük egymást, kevés az ilyen ember, ha nincs itthon a párom és unatkozok, akkor mindig nézem, hogy mikor van fent a neten, de közben meg szegényemet sajnálom, hogy pótlékot keresek helyette:( Nem tudom, mit tegyek.
2019. jan. 31. 09:34
 16/20 anonim ***** válasza:
Szarul fogod fel. Nem helyette keresel potlekot hanem maganyos vagy es baratokkal utod el az idot... komolyan ennyire befolyasol a negativ tudati kep? Ha te magad latod hogy nincs oka felnie a parodnak, akkor miert zavarna ha o is igy beszelne lanyokkal? Ezt elobb magadban tisztazd le mert igy ellentmondasos leszel es emiatt sunnyogsz... minek felesleges buntudatot kelteni magadban ha nincs miert?
2019. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11%

Nagyobb eséllyel amiatt érzed ezt, mert akarsz valamit, aminek változni kéne, de kérésként már nem fogalmazod meg valami okból, így nem is teljesülhet. A bűnt magad ellen követed el.... egyelőre. Inkább beszélj a férjeddel és okoskodjatok ki valamit, hogy több időtök legyen együtt.

32/f

2019. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
34%

Bár ez is elgondolkodtató, hogy most írod, hogy ez tőle neked ugyan úgy rosszul esne...

32/f

2019. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Azért mert én extra féltékeny vagyok sajnos...:D

De tényleg senki se érdekel úgy mint a párom.

2019. jan. 31. 10:21
 20/20 anonim ***** válasza:
Én beszélgettem pasival, de azt a párom teljes jóvágagyásával, és tudtával. Közös hobbi volt a téma, és mindig az. A srácnak is volt komoly barinője, az eljegyzést tervezték ( jó, ilyeneket tudtam, mert ő is leszögezte azelején, hogy ez nem társkerizés ) .
2019. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!