Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit kaptatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit kaptatok a párotoktól szülinapra?

Figyelt kérdés

Es ezt tenyleg a felnott nőktől / lányoktól kérdezem, nem a kis 15, evesektol :D


(20/L?)


Ti ilyenkor amugy valami nagy durranasra szamitotok a parotoktol?


Mi 1, 5 eve vagyunk egyutt es en tavaly is nagyon keszultem a szulinapjara,es persze o is az enyemre, iden lesz a 20.szulinapom es annyit tudok h el fogunk menni majd valahova, es mivel a 20 kerek szam, nekem ez a szulinap eleg fontos.. Mondtam neki h nem kell tulzasba vinnie, De van egy olyan erzesem h "csak" azt a kozos progit fogom kapni, ami lehet igazabol barmi, de nekem ettermi vacsi a tippem. Nem akarok nagyravagyonak tunni tenyleg, de a szivem melyen annyira orulnek tole egy csokor rozsanak, vagy bonbonnak vagy barmi kis romantikusnak h erezzem h torodik a szulinapommal.. Vagy ez filmbe illo? Sokat varok el? Vagy attol meg torodik velem ha nen ad targyi ajandekot?


2019. febr. 5. 12:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom azért, mert a Kérdező felnőttek vàlaszát vàrta, 34 évesen én azt hiszem annak szàmítok, és mivel mi ugye lassan 4 éve együtt is élünk, itt màr màs az ajàndékozàs is, hiszen ismered annyira a màsikat, hogy tudod, miket szeret.Nyilvàn egy 20 éves "kislàny" még nem él olyan kapcsolatban, (a fiú sem) hogy tudjàk igazàn, mi az amivel tényleg nagy örömet tudnak egymàsnak szerezni.

Én könyvet is rengeteget kapok tőle, mert tudja (óhatatlan, hogy làtja a hàzban kedvenc írónőm műveit) ki a kedvencem.

De pl én sem veszek neki valami macikàs kis vackot, nézne is rendesen korànàl és mentalitàsànàl fogva.

Ezért történhetett a lepontozàs.

2019. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27.-re gyűrűt,28.-ra pedig parfümöt meg egy csokor rózsát.De utóbbi alkalommal csaltam,mivel mondtam neki ,hogy parfümöt vegyen (sőt az üres dobozt is megmutattam)...amúgy együtt èlünk 2 ève,úgyhogy szerintem belefér :) amúgy kaptam mellé otthoni cuki papucsot is
2019. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

Semmit...igy egyeztünk meg. Elmegyünk kikapcsolodni hétvégén. Ma van egyébként a szülinapom.

N27

2019. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd sértésnek, tényleg, de 20 évesen te is még csak kislány vagy és ezt az is eléggé bizonyítja, amit leírtál. Ezt tényleg nem kritikának szánom, mindenki átmegy szerintem ezen is az életében, de ha felnőtt nők válaszát várod egy ilyen típusú dologra nem fogsz olyan választ kapni amivel elégedett lennél. Kezdjük eleve azzal, hogy azt várod el szegény szerencsétlen pasitól, hogy gondolatolvasó legyen és ha már túl vagy egy bizonyos koron, egy*két kapcsolaton akkor bizony rájösz, hogy a pasik ebben rettenetesen szerencsétlenek(tisztelet a kivételnek) Ha nem mondod meg mit szeretnél jó esélyel nem fogja kitalálni, sajnos így vannak összerakva ezt a sztorit el kell engedni. Másrészről szintén tipikus hiba az, hogy mondasz valamit, de az ellenkezőjét várod el. A pasik CSAK az egyenes beszédből értenek. Ha azt mondod egy pasinak ne vigyen valamit túlzásba az életedet is rá teheted, hogy akkor nem fogja túlzásba vinni, miért is tenné, hisz ezt mondtad neki. És most gyarapítom a felnőttként felszólalók táborát, mindig arra számítok amit előre megbeszélünk, hogy mit vegyen. Az ajándék mellé mindig kapok egy rózsát is, mert mondtam neki, hogy szeretem a virágot, én örülök, mert megkapom amit szeretnék, ő meg örül, mert nem kell annyit stresszelnie ezen, mindenki jól jár.
2019. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

14el értek egyet, 35 évesek vagyunk, párom 10 év után is fizikailag képtelen arra, hogy értelmes ajándékokat találjon ki.


Tavaly kaptam egy hajszárítót, ami úgy történt, hogy mondtam, hogy tönkrement a régi, és fű nagyon örülnék egy hajszárítónak, ami lehetőleg ilyen és ilyen, és itt és itt kapható és tudod, lesz szülinapom ekkor és ekkor (ha nem mondom, elfelejti). Így viszont kaptam, és pont olyan, amilyet akartam. Egy csomó pasi így működik, nem csak az én párom, lehet ezen nyekeregni, de szerintem egyszerűbb, ha őszinte vagy, rengeteg felesleges szenvedéstől megszabadítod magad.


A helyedben én pl ezt mondtam volna:


Drágám lesz a 20. Szülinapom, nagyon fontos nekem, és örülnék ha valami különlegessel készülnél számomra, amiből látszik, hogy igazán gondolsz rám. Nem anyagiakban értem, hanem örülnék, ha foglalkoznál a kérdéssel, például egy emlékezetes közös program, kirándulás, vacsora stb.

Párod reakciója pedig ez lett volna : oké.

2019. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én sokkal jobban örülnék egy jó kis közösen eltöltött programnak, főleg ha az különleges, mint egy akármilyen random bonbonnak, sokkal romantikusabb.
2019. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Ertem en h pasibol van o is, de szamomra pl nem annyira nehez jo ajandekot talalni szamomra. En meg nem szeretem ilyenkor rafogni arra h jaj o ferfibol van mint a tobbi, ez eleg snassz szoveg, es nem hiszem h attol mert valaki ferfinek szuletett akkor mar az eleg mentseg egy egesz eletre ha pl mindig melle lo az ajandekokkal (nem az en paromra ertem, hanem altalanossagban). Szamomra ez azt sugallja inkabb, ha nem tud olyat adni aminek en nagyon orulok, hogy egyszeruen nem ismer elegge. Lehet en spilazom tul, de ez a helyzet.


Koszonom az eddigi valaszokat!

2019. febr. 5. 17:54
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem nagyon emlékszem semmi maradandóra. Általában elmegyünk valahova vagy kérek valamit amire szükségem van. Nekem nem olyan fontos ez az egész. De ha neked az, akkor jelezd neki, hogy mit szeretnél.
2019. febr. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Pénzt.

(15 éve vagyunk házasok... 43/N)

2019. febr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kérdező ebből látszik, hogy még van mit érnie a gondolkodásmódodnak. Mondasz A dolgot a párodnak, de egyébként meg B dolgot vársz el és siránkozol, hogy nem ismer ki a párod. Az, hogy a párod nem mindig olyan ajándékkal lep meg amire vágysz nem jelenti azt, hogy nem foglalkozik az ajándékod kiválasztásával meg nem feccöl bele energiát. Lehet, hogx bazisokat törte magát rajta, csak nem tudott mit kitalálni. Vannak olyan emberek akik egyszerűen nem kreatívak az ajándékozásban lehet őket utálni miatta meg veheted személyeskedésnek, hogy nem is ismer igazán, de van ilyen. Két dolgot tehetsz, vagy elfogadod és lejjebb adsz az igényekből, vagy mész és keresel mást, ez ilyen egyszerű.
2019. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!