Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit kaptatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit kaptatok a párotoktól szülinapra?

Figyelt kérdés

Es ezt tenyleg a felnott nőktől / lányoktól kérdezem, nem a kis 15, evesektol :D


(20/L?)


Ti ilyenkor amugy valami nagy durranasra szamitotok a parotoktol?


Mi 1, 5 eve vagyunk egyutt es en tavaly is nagyon keszultem a szulinapjara,es persze o is az enyemre, iden lesz a 20.szulinapom es annyit tudok h el fogunk menni majd valahova, es mivel a 20 kerek szam, nekem ez a szulinap eleg fontos.. Mondtam neki h nem kell tulzasba vinnie, De van egy olyan erzesem h "csak" azt a kozos progit fogom kapni, ami lehet igazabol barmi, de nekem ettermi vacsi a tippem. Nem akarok nagyravagyonak tunni tenyleg, de a szivem melyen annyira orulnek tole egy csokor rozsanak, vagy bonbonnak vagy barmi kis romantikusnak h erezzem h torodik a szulinapommal.. Vagy ez filmbe illo? Sokat varok el? Vagy attol meg torodik velem ha nen ad targyi ajandekot?


2019. febr. 5. 12:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
70%

Igaza van az utolsó hsz.-nak, nem gondolkodsz még éretten.

Persze, gondolom együtt sem éltek (korodból gondolom), ez pedig azért neki is nehezíti a dolgàt.

Tudod, lakva ismered meg a màsikat, és làtod, ez az ajàndékozàsra is igaz."Cicàzgattok" hetente 1-2 alkalommal, de te felnőttek vàlaszàra vagy kívàncsi.

Mi felnőttként, 30-40 korosztàly hiàba írja le, hogy mi közös pàr napos pihenést kaptunk, én pl mindig ékszert, könyveket, ezek abból fakadnak, hogy ismer minket a tàrsunk.

Neki is könnyebb lenne, -ha màr nem éltek együtt-, ha célozgatnàl.

De hallgatsz mint gyerek a szrban, szerencsétlen honnan tudja mire vàgysz?

Vàrj te még a felnőtt pàrkapcsolattal, vagy ha annak érzed magad, akkor gondolkodj is úgy.

2019. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Tavaly volt az első olyan szülinapom amikor együtt voltunk a párommal (akkor kb fél éve voltunk együtt), aznap áthívtam hozzánk ebédelni de azt mondta hogy nem tud eljönni és előtte kb egy-két napig azt sem szerette volna hogy átmenjek hozzá. Gondolom nem kell mondanom hogy ki voltam akadva hogy mennyire "jófej" pasim van...

Ebéd előtt a városban voltam kávézni az egyik barátnőmmel és amikor hazaértem, otthon várt a párom és a kis családom. Nagyon meglepődtem és az asztalon ott volt a gyönyörű torta amit a párom készített :D

Azért nem akarta hogy elmenjek hozzá mert megláttam volna a készülő tortát. Anya utána elmesélte hogy a pasim már régóta tervezte ezt hogy ő átjön és együtt eszünk és tortázunk.

Uotólag az is kiderült hogy a kávézós barátnőmnek is írt, hogy húzza el a dolgot, hogy ők tudjanak készülni az ebédre.

""Csak"" a tortát kaptam tőle meg azt hogy átjött hozzánk és együtt volt a család de majdnem elsírtam magam miközben ettük a tortát és beszélgettünk, olyan jó esett hogy ennyit készült és összehozta ezt a napot. (Úgy, hogy én közben semmi ilyesmire nem számítottam)

Idén mindegy mit csinálunk csak legyünk együtt. Legszívesebben elmennék vele valahova a hegyekbe ahol még mobilnet sincs és csak kettesben lennék vele valami hangulatos kis faházban vagy sátorban. Az ilyen nekem többet érne mint egy drága ajándék.


19

2019. márc. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!