Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar olyan, hogy elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan, hogy elfelejtetted annak a szulinapjat aki nagyon fontos volt neked?

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 13:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

4-es vagyok

A készülődés nekem se gond, már 1-2 hónapra előre elintézem az ajándékot, amit legtöbbször saját kezűleg készítek, aztán volt már, hogy elfelejtettem odaadni aznap... :DDD

¯\_(ツ)_/¯

2019. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
Persze, emberek vagyunk...
2019. febr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%

A hapsidat sajnálom. Pedálozott x időt és egy ilyen kis szarság teljesen semmissé teszi. Szomorú, mikor kockázatot vállalsz valakiért, segítesz neki, próbálsz a kedvében járni stb és egy ilyen miatt kezdhetem elölről. Igazságtalan és rohadt lelombozó.

Arra nem gondoltál, hogy a marhanagy bizonygatás miatt felejtette el?

32/f

2019. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem felejtettem el, mivel december hatodikán van.
2019. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen...:D De még épp időben derült ki,hogy "ja tényleg,x nap múlva lesz". Nekem is rosszul esne,ha hozzám közel álló személy elfelejtené a szülinapomat,DE nem igazán akadnék ki,mivel én is hadilábon állok a dátumokkal.:)
2019. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Én rendszeresen elfelejtettem a barátnőm szülinapját. Névnapját pláne. Na de ehhez hozzá tartozik az is hogy én sem várom el, hogy fejben tartsa, nem pláne, hogy még vegyen is nekem valamit.
2019. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Imádom a családom, mégis rendre elfelejtem, hogy ma van neki...


Nekem van járulék közeli meg az áfa közeli... A többi meg egy pislogás

Simán tudom kinek mikor, de a naptár valahogy nem barátom.

2019. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!