Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én voltam bunkó megint? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én voltam bunkó megint? L

Figyelt kérdés

Jóban vagyunk, volt pár olyan megjegyzése irányomba, amiből lejött, hogy érdeklem, nem csak barátilag.

Most egy darabig egyáltalán nem találkozunk.

Csak rámírt egy egyetemmel kapcsolatos dologgal, de mivel észrevettem, hogy nincs jó kedve, bátorkodtam megkérdezni, mi baj.

Erre ő: "Most arra vársz, hogy azt mondjam, hiányzol?"

én: "Nem, csak akkor, ha úgy van. Én csak arra voltam kíváncsi, mi bánt"

ő: "Személyes, iskolai"

én: "Miért hitted, hogy csak magamat szeretném ajnároztatni, mikor megkérdezem, mi bánt? Csak nem értem. Á, vagy inkább ne mondj erre semmit, ezt most nem kellett volna megkérdeznem"

ő: "Mi van, te még mindig nem bírsz leakadni a témáról? Nem megmondtam, mi bajom van? Megmondtam. Akkor meg fejezd be"


Azóta itt ülök és kerülget a bőgés (ezer éve nem sírtam semmin), mert egyáltalán nem értem, mi van.

Soha nem beszélt még így velem, illetve más se szokott.


2019. febr. 15. 19:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

a válaszaidból azt mondom, hogy te félsz az intimitástól.

tudod, hogy hatással van rád.. akár negatív akár pozitív.. aki érzelmeket vált ki az emberből, az vagy így, vagy úgy, de megmozgat.


ha belül azt érzed, hogy le kell vele feküdni akkor tedd meg.

ha viszont nem mered, akkor meg emberileg ne közeledj hozzá, vagy ne is válaszolj neki és nézd levegőnek.

nyilván nem a barátságodat keresni, az pedig nem is fog menni..


én elhiszem, hogy te cuki lány vagy és nem akarod megbántani ezért megkérded tőle,hogy mi bántja.. de ez pont egy olyan jellegű kedvesség a részéről ami azt üzeni tőled, hogy "amúgy érdekel ám mi van veled"

és ebben nincs olyan, hogy csak barátilag érdeklem.. ez jellemzően a nők elrontják.

egy férfinek egy nő nem barátnak kell.. hanem szexpartnernek, ez az elsődleges. ha a szex működik akkor persze lehettek barátok is, csak azt már kapcsolatnak hívják..:D

2019. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
14%
Nekem ebből úgy jön le, mintha te direkt össze akartál volna veszni a sráccal.
2019. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Én?!


Eszembe se volt, ő volt az, aki kötekedett.

Direkt úgy állította be, mintha én elvárnám, hogy utánam epekedjen, és a rossz kedvének csak az én hiányom lehetne oka, semmi más.

2019. febr. 15. 21:01
 14/21 anonim ***** válasza:
31%
Ezt csak te képzeled bele, ő egy kedves poénnak szánta. Nem értem, miért kell nektek nőknek a semmiből vitát generálni.
2019. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem a felnőtt kapcsolatok ?
2019. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ne kezd a nőgyűlöletet, most nincs kedvem hozzá.

Ha poénnak szánja, úgy fejezi ki magát, jelenleg nem ez történt.


De, felnőtt. Én nem tehetek róla, ha valaki 23 évesen is itt tart fejben.

2019. febr. 15. 21:11
 17/21 anonim ***** válasza:
Azt mondta,van valami baja: személyes vagy suli.Lehet azért volt bunkó,mert így viselkedik,ha van valami baja.
2019. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"Miért hitted, hogy csak magamat szeretném ajnároztatni, mikor megkérdezem, mi bánt? Csak nem értem. Á, vagy inkább ne mondj erre semmit, ezt most nem kellett volna megkérdeznem"


Én csak ezt nem értem.

Ez egy leírt üzenet. A felénél eszedbe jut hogy inkább nem kellene megkérdezni és ne válaszoljon, de azért nem törlöd vissza, hanem elküldöd.



???

2019. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem a felénél, utólag írtam.

Ha meg törlöm, akkor azon ment volna a vita, hogy minek töröltem, már megint mi bajom van, miért nem lehet normálisan beszélgetni.

2019. febr. 15. 21:22
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura az a csávó kérdező.


Lehet furán mondtad neki, hogy nem magadat akarod ajnározni, de azért a srác reakciója is fura volt. Egy sima mi a bajod-ra minek kell olyat válaszolni mint amit ő írt??


Én azt mondom, hogy ti soha ne legyetek együtt. Még csak barátkoztok, de már ennyi vita van.

2019. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!