Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszek megint olyan szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszek megint olyan szerelmes másba, mint belé voltam?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel több mint egy évig jártam, első igazi szerelem volt, eddig csak nála éreztem azt, hogy nem tudok enni, mindig rá gondolok, meg hasonlók, de sajnos vége lett. Azóta eltelt pár hónap, találkoztam több fiúval is, de egyikkel sem éreztem ezt, de még az első iránt ugyanazt érzem. Látom hogy a többiek így pár havonta más iránt éreznek hasonlóan, nekem viszont senkivel nem megy, tudom fiatal vagyok, de nem hiszem hogy menne... 16/L
2010. júl. 9. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Idővel menni fog. Ha ő volt az első igazi szerelmed, akkor érthető, hogy így érzel. Amúgy valóban fiatal vagy még, szerintem leszel te még ettől szerelmesebb is! Tudom, hogy mindenki ezt mondaná, de én is leírom neked: kösd le magad, és ne gondolj rá a nap minden percében.
2010. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
idővel el fog múlni.nem könnyen,de észre sem fogod venni hogy annak már vége, mikor betoppan az életedbe egy új szerelem! :)
2010. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bár nem vagyok olyan idős, hogy itt bölcselkedjek a szerelemről, de azért már kinőttem a tinikorból is. Én egyszer voltam eddig úgy igazán szerelmes az életemben, ez is pár éve történt. vége lett, és azóta sem tudok olyan szerelmes lenni. voltak próbálkozásaim, de valahogy senki nem jött olyan, aki annyira...érted. több szerelem lesz az életedben, valamelyik jobban megdobogtatja a szíved, mint a másik. egyiket sem fogod ugyanúgy szeretni. főleg, ha az első igaz szerelemmel nem úgy váltál el, hogy szídtátok egymást, akkor főleg nem fogod egykönnyen elfelejteni, mivel nem hagyott benned rossz emléket.
2010. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szépen lassan lett vége, és a vége felé én is azt gondoltam hogy már nem vagyok szerelmes, de mégis. Illetve nem tudom miért hiányzik, csak hiányzik, és még ha van is olyan, aki jobban szeret nála, mindig mindenről ő jut eszembe és az, hogy vele jobban éreztem magam mint mással...
2010. júl. 9. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!