Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szolnatok ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szolnatok ha az első randin derülne ki hogy a férfi 1 fejjel alacsonyabb nálatok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 10:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a csávot is zavarja
2019. febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

#7 kérdező!


Ezért kell úgy feltenni a kérdést, hogy abból kiderüljön hogy mi történt, és akkor tudunk válaszolni, hogy mit tennénk a konkrét élethelyzetben.

2019. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%
Legalàbbis èn elutasítottam a fejjel magasabb csajt aki kezdemènyezett..(nem èn vagyok törpe 175cm, ő a tùl magas.)
2019. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%

Én elég alacsony vagyok nőként (160 cm), úgyhogy nekem még nem fordult elő, hogy valaki alacsonyabb legyen nálam. Én azért előnyben részesítem, ha a pasi legalább egy fejjel magasabb nálam.

Viszont ha olyan helyzetben lennék, és bejönne a pasi, nyilván nem küldeném el csak a magassága miatt. Vagy ha nagyon zavarna normális keretek között megmondanám neki, hogy ez sajnos most nem jött össze stb. stb., de nem konkrétan a magasságára vonatkoznék, hiszen tényleg lehetnek önértékelési problémái ebből kifolyólag.

2019. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én 170 cm vagyok
2019. febr. 24. 11:15
 16/20 anonim ***** válasza:
59%

Én is 160 centi vagyok, úgyhogy első körben nagyon csodálkoznék. :D

Egyébként jellemzően nem ismerkedem interneten, egyszer-kétszer volt rá példa, de akkor szóba került a téma. Hogy milyen véget érne a történet, azt ennyiből nem tudom mondani, valószínűleg nagyon sok mindentől függne.

2019. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem lennék bunkó, elbeszélgetnék vele egy kicsit, nem röhögném ki, de biztos, hogy nem lenne ennek folytatása... ha ilyen 1 centivel lenne alacsonyabb, annak még lehet, hogy adnék esélyt, de nem hiszem, hogy egy ennél alacsonyabb férfi megmozgatna úgy. Mondjuk 157 cm vagyok, ha vki nem törpenövésű, akkor azért művészet ennél ennyivel alacsonyabbnak lenni. Lehet, hogy pont ezért nem vonzana annyira, mert ha egy 180 cm-s lányhoz képest alacsonyabb vki egy fejjel, az a férfi mégis egészen máshogy néz ki, mint egy 152 cm-s...
2019. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

# 1

teljesen rendben van, hogy nem jársz olyannak, aki nem jön be

DE MIÉRT KELL KIRÖHÖGNI VALAKIT OLYANÉRT, AMIRŐL NEM TEHET?

milyen szociopata féreg vagy

a tegnapi kérdés ugrik be, ahol a nők oldalalkon keresztül vergődtek, hogy milyen jó humorérzékük van, és a férfiak csak a másokat bántó poénokon nevetnek

ez akkor mi?:D

2019. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Örülnék, hogy nem csak a másodikon.
2019. febr. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen. Egyszerűen közöltem, hogy ocsmány dolog volt hazudni erről, és megspórolhatta volna mindkettőnknek ezt a felesleges kört, és otthagytam.

175 cm vagyok , 185cm alatt egy randira se mentem el soha senkivel. Kizárólag 190-195cm körüli pasijaim voltak. (A férjem pl 190). A legalapvetőbb szűrőm volt mindig a magasság. Mindig rákérdeztem ( neten ismerkedtem), hogy milyen magas az illető. A fenti konkrét esetben 187 centit adott meg. Nem is értettem hogy gondolta ezt, amúgy a vállamig ért a srác, baromi gáz volt...

2021. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!