Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan esik ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esik ez rosszul?

Figyelt kérdés

Lassan másfél hónapja szervizben van az autóm, így vagy gyalog, vagy biciklivel járok dolgozni. A párom autója ugyancsak rossz volt, de már a múlthéten kész lett, azóta otthon áll nála a garázsban, mivel ő a munkás autóval jár. Sokszor rám bízta már,, tehát nem félti vagy bizalmatlan.


Nekem kiderült, hogy porcleválás van a térdemben, nehezen tudok menni is, aludni is alig tudok, de elnézi, hogy sétálok vagy biciklizek, de azért sajnál, hogy milyen rossz lehet, meg gyógyuljak meg hamar...


Nemsoká összeköltözünk, ő elakarja adni az autójat, mondván elég lesz az enyém a családba. De az biztos, hogy ezek után én oda nem adom majd neki, ha neki most eszébe se jut, én meg elkérni biztos nem fogom az övét. Feszt kérdezi jobb e a lábam ,de nem gondolkodna kicsit sem..


2019. febr. 25. 17:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem meg ha nem ajánlja fel magától, akkor megette a fene! Vagy nem akarja odaadni a kocsit, vagy nagyon sötét! Egy kapcsolatban teljesen alap, hogy kisegítjük a párunkat ha nehéz helyzetben van! Ezt nem kellene kérni!
2019. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 OshikuruDemonSamurai ***** válasza:
28%
Èrdekesek vagytok ti válaszolòk... ilyen alapon ha egy fejsze áll a fejedben, azt is közölni kell a PÁRODDAL, mert magától nem illene èszrevenni? Empátia nulla barmok... Kèrdező, teljesen jogosan esik rosszul Neked, sajnálom hogy egy ekkora tahò ès/vagy figyelmetlen emberrel vagy. Ebből a helyedben nekem is az jönne le,hogy telibe leszrja hogy mi van a màsikkal.
2019. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
32%
Azért autót én sem kérnék kölcsön ha magától nem mondja.Meg vannak még ilyen dolgok pl.:drága elektromos gépek szerszámok, vagy a másik telefonja 10-20percre csakhogy ne unatkozzak, laptop stb.Ilyeneket egyszerűen nem illik kérni.
2019. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
88%
Persze, jogosan esik rosszul. Költözzetek össze, aztán majd jól mutasd meg neki! Kezdjétek a közös életeteket, hatalmi harccal, veszekedéssel. De miért akarsz összeköltözni vele, ha le se sajnál téged?
2019. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
79%

Azt írtad, el tudtál menni pl orvoshoz. Akkor honnan tudná a párod, hogy nehezedre esik mozogni? Igenis mond meg neki, hogy mit szeretnél, fogalmazd meg. Itt nyávogsz... Amíg ide írtál, addig el is mondhattad volna neki a nyúgödet 😂

Édes istenem.... Óvoda!!

2019. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
27%
Nekem is rosszul esne...sőt!A szavaival nem lettél kisegétve,szerintem tök igazad van.
2019. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is inkább el kéne kerned, ha ennyire zavar, valószínűleg simán odaadná.

Persze eszébe juthatna magától, de lehet, hogy úgy van vele, hogy annyira nem is fáj a lábad

2019. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Persze, hogy el tudtam menni orvoshoz mert muszáj volt :) sőt, képzeld dolgozni is járok, nem járásképtelen vagyok csak fájdalmaim vannak és azt hittem eszébe jut segíteni. :) ennyi.
2019. febr. 25. 18:26
 19/31 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy mennyire fáj, tudja mit mondott az orvos, látta hogy az éjszakák is szenvedések. :)


Mindegy, itt úgy is én leszek a hibás, mert nem szólok. Nem gondolom, hogy szólnom kellene. Fordított helyzetben valószínű gondolkodás nélkül odaadnám neki az enyém, de úgy tűnik ez csak a nőkre jellemző. :)

2019. febr. 25. 18:28
 20/31 anonim ***** válasza:
80%
De azért össze fogsz költözni vele, bármilyen szemét is, igaz? Csak majd jól bosszút állsz rajta. Helyes.
2019. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!