Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot kérnék, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot kérnék, mit tegyek? Elváljak a fiatal lány miatt, és kezdjek új életet?

Figyelt kérdés

Lassan 60 vagyok, és megismerkedtem egy nálam 25 évvel fiatalabb lánnyal.

Mind intellektuálisan, mind szexuálisan nagyon összeillünk. Sőt, a szokásostől kissé eltérő szexuális beállítottságunk is megegyezik, ami amúgy eléggé ritka eset.

Hasonló az érdeklődési körünk is, nagyon szeretünk egymással beszélgetni is és szeretkezni is.

Fontos szempont, a lány nem akar gyereket, így ez, ami általában a legfőbb akadály az ilyen kapcsolatoknál ez nálunk nem szempont. Szabadon járhatjuk a világot, utazhatunk, tanulhatunk, élhetünk mint "Marci Hevesen" :)

Minden szuper, csak a korkülönbség "aggasztó", ha hosszú távon gondolkodunk. Habár, hosszú távon mindenki meghal :)


2019. márc. 2. 05:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Ha úgy kezdtetek bele a kapcsolatba, hogy házas vagy, akkor a válás után megdöglik ez a kapcsolat.
2019. márc. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Minden kedves válaszolónak!


Az élet folyamatos változás, de azért vannak benne fix pontok. Nem sok, de ezek eleve elrendeltek.


Aki születik, az meghal.

A jövőt senki nem látja előre, a jövőről nem tudunk SEMMIT.


Pár gondolat a statisztikákról, és az élettapasztalatokról.


Például: sok ezer sportoló tör arra, hogy olimpiai bajnok legyen... ezek mindegyikének mondhatod: öcsém, hát úgy sem nyerhetsz... s statisztikailag nagyon nagyon nagy számban igazad lesz, ám A VÉGÉN valaki tuti nyerni fog, és az ő győzelmét csak tönkre tette volna, ha hallgat az "okosokra" :)))


Ismritek az: "öt majom" pszichológiai kísérletet?

2019. márc. 2. 05:35
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Próbáltátok mar megmenteni a házasságotokat? Vagy a feleséged erről mit sem tud, hogy problémád van?

Ha már csak megszokásból vagy a pároddal és nem tudtátok helyre hozni, akkor igen, válj el.

De ha ez csak egy pillanatnyi fellángolás, akkor felejtsd el. És gondolkozz el a sz..r kapcsolatodon.


Bár nem hiszem, hogy hosszú távú lenne ez a románc, hisz tulajdonképpen a lányod is lehetne.

Tudom, az egódnak jól esik, de ne csak a f..rkaddal gondolkozz, kérlek.

2019. márc. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

60¿...?


Te vagy a nők álma szexuálisan...:D


-meg a nap vicce úgy összegészben.

2019. márc. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ideig-óráig tudnék együtt lenni így a korkülönbség miatt,hosszú távra nem tervezném veled,mert ez így sok.Amikor te 65-70 éves leszel,ő még mindig fiatal,szex se biztos hogy úgy fog működni,ő meg normális esetben nem mond le erről sem.Ha elválsz,egy idő után ő leléphet,én nem válnék. 38/N
2019. márc. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
57 éves vagy,a nő 32? Na ne viccelj már,szerinted meddig fogsz kelleni neki?
2019. márc. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
26%
Én 3 pàrt ismerek 22-26 év korkülömbéggel. 3-4-7 éve vannak együtt. Két helyen baba is van, boldogok. Anyagi feltételek adottak hozzà. Igen tudjàk, hogy hamarabb elmegy majd a férfi és a nö egyedül marad, csak épp addig is normàlis életszinvonalon élnek, van megtakarîtàs és a gyerek mindenhol egy komplett hàzat örököl. Apukàk imàdjàk a gyerekeket. Semmivel nem rosszabb a gyerekeknek, mint olyan csalàdban, ahol apa megdobban, bàr egykorú anyàval, fizet havi 20 ezret, aztàn boldoguljon a nö ahogy tud, gyerekeket meg làtogatjàk havonta vagy akkor sem. Kérdésre vàlaszolva, működhet.
2019. márc. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Bármit mondunk úgyis a fiatal pipi után fogsz szaladni.
2019. márc. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
20%
7-es vagyok. Tudom a làny nem akar gyereket, csak îrom, hogy akkor is működhet. És mielött a sok idióta felveti, nem a pénz miatt vannak a fiatal lànyok a fent emlîtett férfiakkal. Mindhàrom egyedül is jólszituàlt. Bàrkivel,vagy egyedül is lehetnének.
2019. márc. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz, amit akarsz, de ne a fiatal lányra alapozz.
2019. márc. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!