Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot kérnék, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot kérnék, mit tegyek? Elváljak a fiatal lány miatt, és kezdjek új életet?

Figyelt kérdés

Lassan 60 vagyok, és megismerkedtem egy nálam 25 évvel fiatalabb lánnyal.

Mind intellektuálisan, mind szexuálisan nagyon összeillünk. Sőt, a szokásostől kissé eltérő szexuális beállítottságunk is megegyezik, ami amúgy eléggé ritka eset.

Hasonló az érdeklődési körünk is, nagyon szeretünk egymással beszélgetni is és szeretkezni is.

Fontos szempont, a lány nem akar gyereket, így ez, ami általában a legfőbb akadály az ilyen kapcsolatoknál ez nálunk nem szempont. Szabadon járhatjuk a világot, utazhatunk, tanulhatunk, élhetünk mint "Marci Hevesen" :)

Minden szuper, csak a korkülönbség "aggasztó", ha hosszú távon gondolkodunk. Habár, hosszú távon mindenki meghal :)


2019. márc. 2. 05:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
21%

"Fiatal lány" :-D valami 35 éves nőről beszélünk :-D

A kérdés alapján 20 körülire gondoltam.

2019. márc. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ezt neked kell eldöntened. Ha a kora nem lenne aggasztó igazából nem válnál el miatta? Tényleg csak ez a gát? Hisz tudva kevő, hogy ekkora korkülönbséggel is élnek együtt párok, azt gondolom tudjuk, hogy példát mindenre lehet találni.

Tehát rajtad áll, hogy bevállalod - ezt, de megsúgom 32 évesen MÉG én sem akartam gyereket... de aztán változott a helyzet... (33 vagyok, tehát nem sok idő telt el, mégis “megértem” rà)...

2019. márc. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy 30+ nőnek ennyire mindegy, hogy van család vagy nincs család, annak te is csak addig fogsz kelleni, amíg szórakoztatod. Minden szeretői viszony olyan szexi és romantikus, mert a másikból csak egy filterezett valamit kapsz. Közel 60 évesen ne álltasd magad, biztos, hogy nem vagy annyira jó parti, mint reméled. Most még szórakoztató, még tiltott gyümölcs, aztán megkapna minden napra, az idegesítő szokásaiddal, az öregséghez kötődő testi változásokkal, és szaladna is amerre lát, ahol a gyerek és családmentes élet újra szórakoztató. Szerintem hagyd a francba, húzd meg még párszor, ha ennyire boldoggá tesz, aztán térj vissza a valóságba.
2019. márc. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
37%
Miért ne ? Van pár honapod hátra, élvezd ki
2019. márc. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
67%

14-es, a szüleidnek is ilyenek mondasz fogsz mondani?

Jó és boldog légkör lehet odahaza ;))

Lehet, hogy elítéled a kérdezőt és ezért a csípős megjegyzés, de ez már túl lép egy határt. Ha ezt nem érzed, leginkább a te bajod.. ;)

2019. márc. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

6 évesen már illő lenne önállóan dönteni az életedről, mások véleménye nélkül.


"Szabadon járhatjuk a világot, utazhatunk, tanulhatunk, élhetünk mint "Marci Hevesen" :)"


Éljél így, ha erre vágysz.Egy darabig biztosan jó lehet, de aztán nehogy üldögélj majd egyedül, magányosan a sötét szobában, hogy ja, elkúrtad az életedet, mert a nagyon izgalmas, jóval fiatalabb nő lecserélt egy tőled sokkal fiatalabbra.Ezt is kalkuláld bele a döntésedbe, ha már a farkad az eszed.

2019. márc. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
*60 évesen
2019. márc. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne számolj hosszú távra! 30 vagyok, a szeretőm 52.nagyon izgat, frankó az ágyban, szexuálisan nagyon össze passzolunk, de csak egy szerető. Nem kezdenék vele hosszu kapcsolatot. Egy 50+-os férfi már nem vágyik munka után szórakozni (nem discora gondolok). Inkább leül a tv elé. Pedig az én szeretőm is fiatalos gondolkodású, jó humorú. És az első idokben nem is lenne gond. Amig minden izgalmas. De ez elmúlik.
2019. márc. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%

Miért ? 42 vagyok édesapám 80 lesz idén.

72 a várható élettartam férfiak esetében így 60 felett igazából minden perc egy csoda emellett 60 felett szellemileg már nincsenek toppon főleg a férfiak, ezért szerintem élje ki magát ha ezt akarja. A végén úgyis meghal.

2019. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Mint mindenki ;)
2019. márc. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!