Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot kérnék, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot kérnék, mit tegyek? Elváljak a fiatal lány miatt, és kezdjek új életet?

Figyelt kérdés

Lassan 60 vagyok, és megismerkedtem egy nálam 25 évvel fiatalabb lánnyal.

Mind intellektuálisan, mind szexuálisan nagyon összeillünk. Sőt, a szokásostől kissé eltérő szexuális beállítottságunk is megegyezik, ami amúgy eléggé ritka eset.

Hasonló az érdeklődési körünk is, nagyon szeretünk egymással beszélgetni is és szeretkezni is.

Fontos szempont, a lány nem akar gyereket, így ez, ami általában a legfőbb akadály az ilyen kapcsolatoknál ez nálunk nem szempont. Szabadon járhatjuk a világot, utazhatunk, tanulhatunk, élhetünk mint "Marci Hevesen" :)

Minden szuper, csak a korkülönbség "aggasztó", ha hosszú távon gondolkodunk. Habár, hosszú távon mindenki meghal :)


2019. márc. 2. 05:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

" Egy 50+-os férfi már nem vágyik munka után szórakozni (nem discora gondolok)."


EZt honnan veszed? Apámék minden héten minimum 1x mennek valahova: koncert, étterem, mozi, színház.

2019. márc. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Miatta ne válj el, nem lesz sokáig veled.
2019. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ezt igazából senki sem tudja hogy a tietek működne e vagy sem.
2019. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

72% jol írja mi nem tudhatjuk milyen lesz. Egyik barátnőméknél ugyanez a kor-félállás, de ott a férfi nagyon fitt és helyes. Ők boldogok.

Osztrák, más életszínvonalon nőtt fel, mint az itthon nagy átlagban kiégett idősebb emberek -ami szomorú persze.

Ja meg elvált férfi volt már amikor összejöttek.

2019. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A korkülönbségtől függetlenül: senki MIATT nem érdemes válni. Ha rossz a kapcsolat, akkor és azért érdemes válni, és amikor már független vagy, akkor kezdeni valami újba. Ugyanis a "cserék" csak ritkán működnek.

Tudok ekkora korkülönbséggel hosszú ideje jól működő kapcsolatot, de ott mindkét fél független volt akkor, amikor összejöttek.

2019. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szerintem azt tedd, ami boldoggá tesz. soha nem tudhatjuk mikor halunk meg, én annak a híve vagyok, hogy éljük meg a dolgokat. persze fontos aggyal is átgondolni, de alapvetően állandóan azon agyalni, hogy mi miért nem fog menni szerintem egy tök merev dolog, és elmegy mellettünk az élet úgy, hogy boldogtalanok vagyunk. mindenki meghal, de nem mindenki él. én azt teszem, ami örömet okoz (természetesen gondolkodok következményekben, de annak kockázatával együtt vállalom a felelősséget), azután ha valami mégis balul sül el, és rossz lesz, akkor állok elébe, és megélem azt is. ettől érzem, hogy élek.
2019. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolok!


Hát nagyon köszönöm ezt a sok-sok reagálást, mert itt a gyakorin ez soknak számít :))


Kérdezek: Úgy érzitek, hogy alaposan és körültekintően körbejártáok ennek a témának minden aspektusát?


Vagy engem dícsértek a válaszaitokkal, ami arra enged következtetni, hogy az "Öregúr" olyan jól tud kérdést feltenni, hogy az Ő 8 sorából minden apró részletet megismertünk e három ember életéből, és így bátran mondhatjuk a véleményünket :))))

2019. márc. 2. 14:33
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. márc. 3. 06:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!