Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar hogy a pàrotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar hogy a pàrotok buta?

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 04:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Igen. Amikor már ismerkedek valakivel, hamar leesik, hogy intelligenciaszinten hol áll. Nekem ag IQ vonzerő is, nem vonzódok buta emberekhez. Tehát nem is jövök össze buta férfiakkal.


30n

2019. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
39%
Nem, mivel nem buta 😋
2019. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Sose zavarna ilyesmi, mert - ahogy már többen írták - nem lenne a párom. Ismerkedéskor elsősorban azt figyelem, hogy az illető mennyire intelligens, művelt és egy bizonyos szint alatt vonzalmat sem kezdek érezni, nemhogy összejönnék vele.
2019. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám, hogy zavar, ha nem vagyunk szellemi partnerei egymásnak.
2019. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Zavar.

De sajnos az elején annyira elvakított a szerelem, hogy nem akartam erre figyelni. Illetve vannak dolgok amikhez ért, amikben tájékozottabb, ezek az elején még kitöltötték a beszélgetéseinket. Csak később tűnt fel, hogy valójában más témákban mennyire olvasatlan, tájékozatlan és érdektelen. Mire idáig eljutottunk, azt is megértettem, hogy miért lett ilyen: végtelenül egyszerű családból származik, akik sosem olvastak neki, tanítgatták, szélesítették a látókörét. Az iskola, ahova járt is elég rossz hírű... de az volt közel. Ráadásul az anyja is nagyon korán elhagyta, ezután a szó legszorosabb értelmében falun nevelkedett.

Pedig lett volna benne lehetőség, ha foglalkoznak vele ilyen téren is...

Amióta együtt vagyunk fejlődött, de a 23 év alatt kialakult önbizalomhiányt, felelősségtől való rettegést, szűklátókörűséget és masszív elutasítást a tanulás, fejlődést iránt nagyon nehéz megváltoztatni. ☹

De még nem adom fel.

2019. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
hééé :) nem is buta a párom
2019. márc. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ő ugyan butának tartja magát, de csak arról van szó, hogy ő humán, én meg reál beállítottságú vagyok. Nem zavar hogy lényegesen rosszabbul old meg matemazikai problémákat, mert csómó másban széleskörűbb ismererei vannak, melyeket fokyamatodan bővít.
2019. márc. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Kérdezni tudni kellene! Kifejtős rész??? -> A kérdező buta és tudni szeretné hogy ez zavarhatja-e a párját?

Nem is értem hogy miért kellene találgatnunk hogy mi a fenére gondolhattál... Mindenkinek mást jelent ez a szó. Az én párom is pl. sokmindenben tájékozatlan, vagy nem egy matek zseni, vagy csomó dologhoz nem ért amihez én, de életet menteni jobban tud mint bárki más akit ismerek. Most akkor ő buta vagy nem?

2019. márc. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nagyon zavaró tud lenni, főleg ha humorérzéke sincs! A kettő együtt jár! Buta embernek nem nagyon van humorérzéke! Unalmas emberek! A végén meg már csak röhögsz a saját poénjaidon...mert ő nem érti!
2019. márc. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!