Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar hogy a pàrotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar hogy a pàrotok buta?

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 04:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
45%

#9


Első sorban emiatt "Az IQ szexi!" írtam le, mert nem értem, hogy lehet szexi egy olyan dolog ami teljesen relatív és egyáltalán nem tükrözi hűen az intelligenciát.

2019. márc. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
15%
#10: bocs, nem ismerem a GYIK WIW-et 😀 csak feltűnt, hogy mintha a dottore leginkább magát oktatná
2019. márc. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
18%

#11: tudod, amikor írsz valamit, akkor nem kell a teljes értelmező kéziszótárat mellékelni, mert rettenetesen túlírt lesz minden mondatod.


Persze a te elméleted szerint most jeleznem kellene, hogy a minden mondatod azért nem az összesre vonatkozik, mert ha annyit kérdezel, hogy mi lesz ma a vacsora, az természetesen nem túlírt, és emiatt nem igaz, hogy minden mondatod az, máris találtunk egy kivételt; ami cáfolja a mondanivalómat...



Szóval ilyen formában kissé lehetetlen lenne kommunikálni. De látom ez nem megy neked, ne erőltessük.

2019. márc. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%

Nem szeretem, ha buta. Azt szeretem, ha ostoba. Legyen sötétebb, mint a belső zsebem. Lehetőleg kétszer sötétebb. Az a jó.

32/f

2019. márc. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%
Az emberek egy része penzre izgul a masik resze a testre a harmadik meg az agyra. Ezzel nem lehet mit csinalni. En pl agyra izgulok igy buta emberrel sosem voltam jo par
2019. márc. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
54%
Az én barátnőm nem buta, magához való esze megvan, de csak félműveltnek nevezném és alapvetően tájékozatlannak. Ez sokszor zavar, mert nem lehet jókat beszélgetni, elmélkedni, filozofálgatni vele, mert nem tud a dolgokhoz hozzászólni. Így ez a tevékenység marad a tesóimmal meg a barátaimmal. Viszont így sokkal jobban irányítható a lány, kevesebb fejfájásom van vele, és ez így van jól...
2019. márc. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
68%

“Sokkal jobban irányítható” de beszélgetni nem tudsz vele?



Bakker neked egy jó munka kutya lenne a tökéletes pár...

2019. márc. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Zavart. Nem is maradtunk együtt...

Nekem fontos a fejlődés, tanulás.

2019. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ha zavarna, hogy buta, össze se jöttem volna vele.
2019. márc. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar, mert egy buta nővel beszélgetni sem lehet. Csak az a baj, hogy az a néhány értelmes nő, aki létezik, pillanatok alatt talál nálam sokkal jobb képű férfit.
2019. márc. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!