Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ilyen kijelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ilyen kijelentéshez a párotoktól, mikor épp babát vártok?

Figyelt kérdés

A párom teljesen elzárkózik az apás szüléstől, de én még sose szültem, szeretném ha ott lenne. Mondtam neki, hogy csak a fejemnél legyen, nem kéne látnia semmit, csak nekem jól esne ha ott lenne. Én alapból eléggé félek a korházi légkörtől és ezt ő is tudja. És ma mondta, hogy félne, hogy utána már nem menne úgy a szex. Dühömben megmondtam neki, hogy megcsinálni meg nem félt a gyereket?

Erre az volt a válasz: a természetbe is a hím megcsinálja, de az anya egyedül szüli meg,

Utána bocsánatot kért, de ez nagyon rosszul esett.


2019. febr. 17. 17:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
52%
Megérdemelted, bocsi. Ez volt az ára az erőszakoskodásodnak.
2019. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
66%

Ui. Miért nem lehetett elfogadni, hogy ő nem akar ott lenni?

Kérd meg anyukádat vagy valamelyik női rokonodat, hogy legyen veled.

2019. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem el kéne fogadnod sértődés nélkül, hogy ez neki nem megy.

Kérd meg anyukád vagy valaki mást.

2019. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
61%

Most megmondom: nem fog menni a szex.

Előjön a kis agyában minden esetben, hogy ott kijött 3,5 kg 50 cm, ő meg 15 cm.

Soha az életben nem fog nőként tekinteni rád. Csak anyaként: aki szét van szülve, lóg a melle, kitágult, bele van bu2ulva a gyerekbe, stb. Egyszóval: leértékelt áru.

Eleve nem szabad ilyen gondolkodású hímmel közös gyereket tervezni. Szerintem kezdd el megszervezni az életed egyedülálló anyaként.

2019. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
11%

Ez nem tars csag dugopajti

Felejtos pasi

2019. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem egyáltalán nem érti, hogy mit jelent neked az, hogy bent legyen veled, nagyon bunkó volt. Ráadásul létezik olyan állat, ahol az apuka segít a szülésnél, de lényegtelen.

Nyilván való, hogy a szülés véres lehet, nem feltétlenül gusztusos látvány.

Kérdezd meg az orvost, hogy mennyit látna a férjed, ha a fejednél lenne.

Teljesen megértem, hogy miért szeretnéd, ha veled lenne.

2019. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
71%

Először én sem akartam ott lenni szülésnél. De az ex nyaggatott. Aztán végül beleegyeztem.

Nagyon örülök hogy így történt. Életem meghatározó élménye volt látni ahogy megszülettek a gyerekeim. Sosem felejtem el. Most is könnybe lábad a szemem ahogy írok. Hatalmas dolog a születés, és hogy a nők szülnek. Respetk nekik!

Sokan ezzel takaróznak hogy utána nem menne a szex meg nem bírják a vért stb... Van akinél van alapja, van akinél nincs.

De tényleg csak annyit tudok mondani hogy szerintem csodálatos dolog!

2019. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy én vok debil,de ha rászánnám egyszer arra magam hogy valakinek gyereket szülök,amit nem fogok remélem,én addig biztos nem esnék teherbe,amíg válaszokat nem kapok nagy horderejű kérdésekre,mi lesz közben,mi lesz utána,stb.Tuti nem terhességem alatt kezdenék bele ebbe.
2019. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%
7es vagyok, még annyi hogy utána gond nélkül ment a szex, eszembe sem jutott közben vagy előtte, a szülés meg a vér meg minden.
2019. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem jobban jársz ha nem erőlteted nála ezt az egészet. Ettől még nem rossz ember, de el kell fogadni hogy van akinek ez az apás szülés túl sok, egyszerűen hagyományosabban fogják fel a dolgokat. Tudom hogy most nagy divat ez, de lehet hogy ő ehhez konzervatív, ami szerintem nem baj.


Én megkértem a párom hogy jöjjön be, de mikor kezdett élesedni a buli, akkor magam zavartam ki, hogy na jó ezt most már tényleg nem kell látnod/átélned.


Hidd el enélkül is te leszel neki az év hőse.


Nekem végül anyám volt bent nyugtatni, és mivel ő már járt hasonló cipőben, jobb is volt hogy ő volt ott.

2019. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!