Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen engesztelő ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen engesztelő ajándéknak örülnétek a párotoktól, ha megbántott titeket?

Figyelt kérdés

se szexuális tartalmú, se édesség, se ilyen vacsizós, tárgyi ajándékra gondoltam, ami gyorsan beszerezhető és nem túl drága


L



2019. márc. 25. 23:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Najo kicsit elment egy másik irányba a válaszolgatás, az értelmetlen sértegetés és a negatív megjegyzés teljesen felesleges, nem ide kéne kivetíteni a rossz tapasztalatokat, szvl nem fogok már ezután nyugodtan válaszolni.

Elég szomorú, hogy többeknek is rögtön az anyagiasság és a másik megvásárlása jut eszébe, ti milyen körökben mozogtok, hogy ez jön automatikusan? Attól meg, hogy még valami olcsó, nem kacat, inkább ez a ciki, hogy csak drágán tudnál adni a szerettednek valamit, ami szerinted alkalmas, ha egyáltalán szeretnél. Sima odafigyelés, hogy ne adjál valakinek valami sz**t és feleslegeset és most ennek semmi köze ahhoz, hogy ki mit engedhet meg magának, nyilván nem kötelező és elvárás ez a fajta gesztus. Már rég kibékültünk tegnap is, mint ahogyan a korábbi válaszomban leírtam, attól még ma adtam neki egy hasznos apróságot, mert ÉN szerettem volna. Ez most ennyire szörnyű dolog jajaj?! Már le is zártuk tulajdonképpen a dolgot tegnap, de nyilván nincs elfelejtve, ki a tököm felejt el sérelmet, mert kap valamit? :DDD Nem is ez volt a célom. Az egyik válaszoló írta jól, hogy az ajándék is egy szeretetnyelv, ez akkor is egy gesztus, elég szomorú, hogy ez valakinek érzékeny pont és rögtön a hátsószándékot feltételezi benne.

Akik normálisan, kedvesen írták a véleményüket, azoknak köszönöm. A többi megjegyzéssel meg nem tudom mit kell itt bizonygatni olyan dolgot, ami simán a témához kapcsolódik, nem pedig a kérdésemhez. Direkt nem akartam itt semmit kifejteni, elég egyszerű és világos kérdést írtam ki szerintem, hogy milyen jellegű információ érdekel. Azoknak természetesen ment a zöld kéz, akik epés megjegyzés nélkül mondták el a véleményüket és segíteni próbáltak, köszönöm szépen.

Ha mégis félreérthető volt a kérdésem ezek szerint, akkor én kérek elnézést.

2019. márc. 26. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!