Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 körüli nő találhat még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli nő találhat még korban hozzá illő párt, vagy eddigre minden jó férfi elkel?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 20:08
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
50%
Hát a hozzászólásokból nekem nem az jött le, hogy van remény.
2019. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a negatívumokra koncentrálj. Próbáld megtalálni a pozitívumokat, az értékest magadban, a férfiakban, meg a párkeresésben is.
2019. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Nekem igen, 3-4 válasz is azt tükrözi, hogy léteznek ilyenek, még ha elváltak is. Gondoltam, hogy nem fogok szingli negyvenes jópasiba botlani úton-útfélen.
2019. márc. 28. 20:30
 14/38 A kérdező kommentje:
Szexre bármikor találok épeszűt is, kösz.
2019. márc. 28. 20:34
 15/38 anonim ***** válasza:
z serintem izgtaóak a szép nők
2019. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
36%

Találhat, de nagyon meg kell válogatni kinek ad esélyt egy 40-es nő, abban a korban már nincs idő a játszmára.

30 fölött aki egyedülálló férfi vagy nő, azzal gondok vannak. Akiket ismerek 40 körül férfiak, azok mind problémásak, például alkohol, drog vagy szerencsejáték függők. Tehát a 40 körüli egyedülálló férfiak 80-90%-a nem jó parti, gebasz van náluk és hosszútávon nem maradnak meg mellettük.

2019. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt, ez is nagyon hasznos.
2019. márc. 28. 20:42
 18/38 anonim ***** válasza:
73%

Hát igen, arra készülj fel, hogy nem lesz egyszerű.

Egyetlen alkalom volt, amikor esélyt adtam egy férfinak randira, aki elvált, két fia van. Biztosan nem törvényszerű, de az egész randi alatt azt hallgattam, hogy mekkora csődtömeg, mert nem jött össze a házassága és hogy nem tudja mihez kezdjen, mert nagyon hiányzik az élet, amit felépített, meg a gyerekek. Három órán keresztül arról beszélt, hogy régen milyen jó kerti partikat szerveztek és mennyi barátjuk volt ... stb. Nekem ettől egy életre elment a kedvem az elvált, gyerekkel rendelkező férfiaktól. Lehet, hogy azért is, mert nekem még nincs gyerekem és a leendő páromnak elsőként szerettem volna megadni az apaság boldog érzését, nem tudom. De tény, hogy érdemes volt várnom, mert rátaláltam arra, akit kerestem.

2019. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is, mert amit a környezetemben láttam, az elkeserítő. Elvált kocsmatöltelékek, kisemmizett apák, agresszív agyatlanok, és még sorolhatnám. Nem értem, ők mind katasztrofálisan váltak el, vagy mi történik, miért van ilyen sok megkeseredett férfi (ill. nő is persze).
2019. márc. 28. 20:46
 20/38 anonim ***** válasza:
#20: A fiatalabbak sem jobbak. Sőt.
2019. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!