Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 körüli nő találhat még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli nő találhat még korban hozzá illő párt, vagy eddigre minden jó férfi elkel?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 20:08
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Lehetséges, őket eddig nem figyeltem, mert nem szeretnék jelentősen fiatalabbal kezdeni.
2019. márc. 28. 20:50
 22/38 anonim ***** válasza:

Megint én. Talán azért keserednek meg, mert ebben a korban már sokan úgy érzik, hogy nincs esélyük már a boldogságra. Elvégre sokan mindenüket beleölik egy komoly kapcsolatba vagy házasságba és aztán évek múltán, mikor az egész romba dől, marad a kétségbeesés, hogy mi lesz. Ez egyébként nem csak férfiprobléma.


A legjobb barátom, akit már harminc éve ismerek, mert osztálytársak voltunk, három éve vált el. Nagyon szeretne egy normális, rendes kapcsolatot, de szinte ugyanezeket meséli, csak fordítva. Sokszor olyan hihetetlen randikról mesél, hogy az az érzésem, mintha valami elbaltázott vígjátékot néznék. Szóval sajnos a nők sem jobbak, ráadásul ebben a korosztályban akinek még nincs gyereke, de nagyon szeretne, meg van bolondulva.

2019. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Nem könnyű, az biztos. Mondjuk fiatalon sem volt az, mert akkor még mindenki változik, és nem biztos, hogy ugyanabba az irányba, mint ahogy a férjem és az én esetemben. Lutri az egész, de 20 körül még bőven van idő, most már nem annyira. Aztán lehet, hogy öreganyóként botlok bele egy öregapó sétabotjába, és jön Cupido, meg ilyenek. Nyitott vagyok. :D
2019. márc. 28. 21:03
 24/38 anonim ***** válasza:

Addig jó, amíg így állsz hozzá ;-)


Én meg voltam róla győződve, hogy életem szerelmével fogom leélni az életem. 16 évesen ismertem meg, de 28 éves korunkra már olyanok voltunk, mint a nyugdíjasok. Nehéz volt belátni, hogy vége, de nagyon jó döntés volt, mert bár évig szinte folyamatosan melléfogtam a férfiakkal, de három évvel ezelőtt rám talált a szerelem és úgy érzem, sokkal boldogabb vagyok, mint valaha :-)

2019. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
* hat évig
2019. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
De jó ilyet hallani, köszi!
2019. márc. 28. 21:33
 27/38 anonim ***** válasza:
Találhat, jó sok kompromisszummal.
2019. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
34%
Először is azt kell beismerned hogy te sem vagy egy hűha az eddig leírtak alapján. Sok nő rosszul méri fel magát csakmert 38-an ajánlatot tettek egy hónapban, ám nem mindegy hogy az igazit látják benned vagy csak kötetlen kalandnak megfelelsz a szemükben. Szóval ha reális igényeid vannak akkor talán....
2019. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Persze, hogy találhat, ebben korban már pont elváltak lesznek a férfiak (és nők), és újra kikerülnek a húspiacra.
2019. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

korodbeli vagyok, velem utóbbi időben rendszeresen kikezdenek a házas apukák.

teljesen nyíltan. Nem társkeresőn, hanem a való életben, csak úgy.

A lényeg, hogy légy óvatos, mert sok az ilyen, és lehet, hogy először titkolja, hogy családja van.

2019. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!