Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 körüli nő találhat még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli nő találhat még korban hozzá illő párt, vagy eddigre minden jó férfi elkel?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 20:08
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%

Gondolod, ha 20 évesen nem sikerült megtalálni a nagy Ő-t, majd pont a maradékból fogod megtalálni? Kizárt dolog. Szerintem ebben a korban szerelmet max. szeretőként fogsz találni vagy jóval fiatalabbnál, mindegyik esetben nagy eséllyel te leszel szerelmes, a másik meg szexre hajt.


41N

2019. márc. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Szabad ötvenes?
2019. márc. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Biztos van, aki bevállalja a dolgot, de szerintem nagyon megfontolandó... Kicsit olyan ez, mint a kamikaze akció: akció, de jó vége tuti nem lesz...
2019. márc. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Fuu a 10-es hozzászolásodra csak annyit, hogy nem is gondolnád mennyi ilyen van. Ne küld el őket a búsba mert te még nem tapasztaltad, nagyon is létező helyzet ez.

Sőt olyat is láttam, hogy a saját lányára is, úgy hogy az édesanyát kitúrták otthonról....

És nem gondold, hogy igénytelen nő volt.


Na mindegy, a helyedbe úgy kezdeném, hogy kialakitanék egy saját életet férfi nélkül,és mellette nézelődnék.

Megprobálnék senkitöl sem függeni.


Nálam az ilyen szépfiú tipus, a nagyon ápolt, szépen beszélő, mű inteligens kilőve.

Ilyenből is sok van letagadja a feleségét, közbe otthon rommá alázza, üti vágja...

2019. márc. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig, 4es hszre reagálok.

A legtöbb korodbeli sajnos tényleg olyan amit leírtál.

Én 3 év alatt nem találtam a koroszrályomból senkit, végül egy 8 évvel fiatalabb férfi lett a párom.

Szóval legyél nyitott a fiatalabbak felé, bár ők meg inkább csak laza szexet akarnak, de vannak kivételek.

Van esély persze párt találni minden életszakaszban.

2019. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ. Nem áll szándékomban kapcsolatba fejest ugrani, ha egyedül maradok, az sem baj, már alakítjuk a férjemmel a külön életünket. Egyikőtök mondta, nem lehetek valami hűha. Nem is mondtam ilyet, az elvárásaim pedig szerintem alapdolgok: legyen igényes magára, ne lógjon a kapanyél a szájából, és ne fröcsögjön a múltról.
2019. márc. 29. 11:55
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező lezártad, de én még reagálok.40 évesen egy kamasz fiúval jöttem össze a párommal. Igaz, gyerekkorunk óta ismerjük egymást de kapcsolat akkora szövődött köztünk.

Ő diplomás, vezető,független, jóképű, kedves, figyelmes,én alkalmazottként dolgozom, középfokú végzettséggel.Jól működik a kapcsolatunk, a gyerekemmel kölcsönösen kedvelik egymást, és sosem éreztem kevesebbnek magam mellette.


A Te döntésed és igényed, de én nem zárnám ki a pár évvel fiatalabb korosztályt sem. Manapság nagyon sok intelligens, helyes srác keres pár /vagy akár több/ évvel idősebb párt.

Legfontosabb a párkeresésben a gyerektéma,az egymás családi hátterének, korábbi életének elfogadása, és a megközelítőleg azonos anyagi helyzet. Ha ez működik a kor csak másodlagos.

2019. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami, köszi neked is!
2019. márc. 30. 16:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!