Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lejöttem barátnőmhöz vidékre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejöttem barátnőmhöz vidékre és nem is foglalkozik velem ?

Figyelt kérdés

Barátnőmet reggel megcsípte egy darázs ami miatt feldagadt picit a keze, ezért mondta hogy maradjunk itthon, így este se tudunk 'úgy' együtt lenni...

Már egy hete nem is találkoztunk, annyira vártam hogy lejöjjek hozzá, egyedül van itthon se szülők se semmi, és most ez van. Sajnáltatja magát, tvzik én meg unatkozom...

Nem merem mégegyszer megkérdezni, hogy mi lenne ha elmennénk valahová, leszedi megint a fejem hogy gondoljak abba bele, hogy őt most megcsípte a darázs és fáj a keze

Mit tegyek?



2019. márc. 31. 19:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%

Egy darázs? Szegény, ezt már agyon kell ütni, hogy ne szenvedjen. :D

32/f

2019. ápr. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Vegyetek rá Fenistil krémet, ha azzal bekenitek máris elmúlik.

De amúgy az nem fáj annyira, engem tavaly nyáron csípett meg egy darázs, amikor mentünk a párommal a buszra. Gyorsan visszaszaladtam a krémért a házba és sprinteltünk a buszra hogy le ne késsük. A buszon bekentem a csípést és megjegyezném, hogy éppen salsa órára tartottunk, meg sem fordult a fejemben, hogy egy kis csípés miatt ne menjünk. :D A tánc alatt sem éreztem már, vagy ha igen akkor is csak minimálisan.

Szóval szerintem simán nincs kedve a csodnak hozzád. :/

2019. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!