Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt két hónapig beszélgetek egy szimpatikus pasival napi szinten, és egyszercsak nem ír többet?

Figyelt kérdés
Nem akartunk találkozni, vagy párkapcsolatot csak úgy nagyon jó barátok lettünk.
2019. ápr. 3. 13:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%
Kórházban van, vagy meghalt.
2019. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Internetes barátságtól nem várnék sokat. Régebb odavoltam az ilyen interneten kötött barátságokért, de ma már elég értelmetlennek tartom az ilyet, ha mégcsak nem is szàndékozik a másik találkozni velem, ne csodálkozzon ha elmegy a kedvem az írkálástól. Személyes találkozás kell néha a barátsághoz is, azt nem tudom hogy lehet “nagyon jó barátságnak” nevezni az ilyen online barátságokat.
2019. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tiltották a regisztrációját.
2019. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyenben részem, Lánnyal leveleztem honapokat aztán eltűnt vagyis nem akart találkozni.

Én nem értem a mai embereket, miért csak a net, az irkálás a facebook a messenger és stb, miért nem lehet az igazi világban élni, és nem a virtuális világban.

Ezért van sok magányos ember, egyik sem figyel a másikra mert mindenki nyomogatja a tabletet meg az okostelefont. Szégyen sajnos ez a mai emberiség.

2019. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Amiket előttem írtak, nagytöbbsége jó.

Próbálj ráírni még, tudakold meg a távolmaradásának az okát. Lehet, hogy csak olyan elfoglaltsága van, hogy nem ér rá GYK.-zni.

2019. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igen, az is előfordulhat, hogy a munkája miatt nem ér rá. De azért egy-két szót biztosan tudna írni, ha akarna.


Személyes találkozót nem akartunk, mert mindkettőnknek van párja és a távolság is nagy.

2019. ápr. 3. 18:13
 17/17 Rockarc ***** válasza:

Tetelezzunk fel egy olyan esetet, elfelejtette a jelszavat. Bedoglott a gepe, es telefonrol meg nem tud belepni, mert lama hozza. Akarmi lehet.


Ez a GYK-s uzengetes, amugy sem egy nagy elmeny, egyszerubb valami viberre, vagy messengerre atmenni. Bar az lehetove teszi a folyamatos kommunikaciot, de nem nem muszaj minden nap irni. Jobbat nem tudsz, mint varni, hatha egyszer visszakeveredik.


43F

2019. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!