Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki vásárolna nekem egy új autót?

Figyelt kérdés

A kérdésemet ez a kérdés ihlette: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Nekem van saját lakásom Budapesten, a szüleim okosak voltak és a 2000 években vásároltak nekem egy 58 négyzetméteres akkor újépítésű lakást. A lakást szocpollal (nem tudom a nevét de olyasmi volt mint a csok ma) és hitelből vásárolták. A hitelt a lakás bérleti díjából fizették.

Mielőtt beköltöztem 5 millióból felújítottam amire hitel vettem fel, mert a 20 éven át tartó bérbeadás meglátszott rajta.

Autót nem tudok vásárolni a saját fizetésemből mert a törlesztő és a rezsi után nem sok marad, de nagyon szeretnék egy városi kisautót. Egy Opel Adam vagy Fiat 500 nagyon jó lenne ezek ára 3-4 millió szalonból.

Ha már néhányan lakást szeretnének akkor én ne kaphatnék egy új autót egy férfitől? Egy lakás töredéke egy kisebb autó.

Szerencsére van a teremgarázsban parkolóhelyem a lakáshoz, a parkolás nem is lenne gond.

De létezik férfi aki vásárol autót a szeretőjének?



2019. ápr. 14. 22:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Jah, és mihez van gyomrod. Aki kifizet ennyi pénzt, az nem egy jóképű, sportos harmincas cégvezető lesz, mert ő egy drágább ebéd áráért is kap csajt. Az töredéke még a Michelin csillagos helyen is egy kocsi árának.



Szóval?

- öreg?

- rettenetesen előnytelen külső? (150+ kiló pl)

- szexuális aberrációk

- részleges impotencia (mikor órákat szophatod, hogy valami hatást érjen el)

- megalázás, fölényes, lenéző stílus


Ezekből jöhet véletlenszerűen legalább 2?

2019. ápr. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

“Én egy kakaóscsigával is beérném, te meg autót követelsz...hát a pofám leszakad.”



Imádom a kakaós csigát! Azt nagyon nehezen osztom meg. Azt hiszem sosem kezdenék olyan nővel, aki a kakaós csiga ásó 😀

2019. ápr. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Tesómnak voltak mindig ilyen 60+-70 éves pasijai xd MOst is van neki egy,persze mindben az a közös,hogy elképesztően gazdag papik,akik amúgy olyan 50-nek néznek ki,de hát a papi az papi. Szóval tesóm mindig azt modnja,hogy ő amúgy szerlemes beléjük aha persze..Na szóval neki az egyik kifizette a kocsi felét. A mostani meg több száz ezres cuccokat vesz neki.Úgyhogy kérdező van remény!!!! Kezdj el nézelődni a vénemberek között;)
2019. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Gyépésmérnök ***** válasza:
100%

Ha nyerek a lottón, megígérem hogy veszek neked egy kocsit.

Bár ennek viszonylag kevés az esélye, mivel nem fizetem a hülyék adóját (=lottó).

2019. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elrugaszkodott ötlet a kérdés. Csak olyan pasit kéne kifognia a kérdezőnek, aki gazdag és jól tartja a szeretőit :)
2019. ápr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
# 22! ! olyannal kezdj, aki megsüti neked :))
2019. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 peca1000 ***** válasza:
100%

Hát ha Vajna Timikének sikerült, neked is összejöhet.


Soros Gyuri bácsi szabad még :D

2019. ápr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

A kérdés lényegét inkább nem kommentálnám.

DE ÚJ AUTÓT, KÖNYÖRÖGÖM NE. NE, NE, NE, NE! Új autót soha. Ha valakinek égeti a pénz a zsebét, vagy ugye ingyen kapja, hát hajrá. De új autót magánembernek nem szabad venni. Csak egyet fingasz bele és már ugrott is 20% az értékéből! Hát ne legyetek már ostobák! 3-4 millióból olyan pöpec használt autót lehetne venni, hogy besza-behu. Én 700 ezerét vettem olyan használt autót, ami ugyan egy benzintemető és nem városi kisautó, de gyanítom, talán az elektronikát leszámítva mindenben ver egy mai Fiat 500-ast.

1-1,5 millió forintnál többet egy kisautóra költeni bűn! Ha valami népszerű típust vásárolsz, a fenntartása sem lesz költségesebb, mint egy újnak. Vagy mit hisztek, tán az új autót nem kell szervizelni? Megveszed és nem kell rá költeni? Az új autót kötelező márkaszervizbe hordani, ahol minimum kétszer annyit kérnek, mint amiből ugyanazt meg lehet oldani más úton. Ha pedig nem viszed márkaszervizbe, ugrik a garancia. Mit hisztek ti? Megveszed az új autót és azután csak tankolni kell? Egy bármilyen autó fenntartása havi minimum 20-30 ezer forint, úgy, hogy akkor még nem tankoltál bele.

MAGÁNSZEMÉLYNEK CSAK HASZNÁLT AUTÓT!

2019. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

kedves utolsó! Annyiban igazad van hogy jobb bizonyos mértékig a használt. Olcsóbb valamennyivel. De ha relatív túl olcsó ( = öreg) sokkal több gond lesz vele. A márkaszervízes sztori az újnál egy dolog , de egy öregebb autó itt - ott zörög, ez-az kopik, ,ezt- azt ki kell cserélni.....s minél idősebbaz autó, ezek egyre sűrűbben jelentkeznek+ szervízeltetni/ vizsgáztatni is gyakrabban kell majd.

Olyan használt , amit keveset ment , kevés km van benne, az ritka mint a fehér holló. Tehát ami rövidtávon megéri a használttal (= mondjuk 800 ezerért megvehetef , nem 4 millióért) , az hosszútávon fog anyagilag húzni.

2019. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#29 Igazolhatom, amit leírsz, ugyanakkor nem értek veled egyet a dolgok anyagi vonzatát illetően. Ha te egyáltalán nem kívánsz az autó apró kis makacskodásaival foglalkozni és csak használni szeretnéd mondjuk 5 évig mindenféle gond nélkül, akkor vegyél egy új autót max. 3,5 millióért. De aki nem bánja, ha a kocsit néha babusgatni kell, alkatrész után szaladgálni (ami ugye bizonyos futott km, de inkább használati óraszám után állandósult állapottá válik), akkor annak nem éri meg az új autó anyagilag egyáltalán. Tehát a tisztelt hölgy valóban elgondolkozhat egy olcsó új autón, vagy egy keveset használt, megkímélt 3-4-5 éves autón.

De ami az anyagiakat illeti, számoljunk csak utána. Egy 10 éves kocsiból rögtön 3-4 darabot lehet vásárolni az új azonos (nyilván valamivel fejlettebb) modell árán. Soha az életben nem lesz gondod alkatrész utánpótlással.

2019. ápr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!