Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy férfi szemében más jobb, mint én?

Figyelt kérdés

Nem sokáig voltam a volt barátommal, és ő is hagyott el. Pont azon a napon, amikor már pont 4 hónapja voltunk együtt. Elhitette velem hogy menyire szeret, de mint kiderült ebből semmi se volt igaz. Előttem volt egy 3 éves kapcsolata. Ezt a nőt lejárta nekem mindennek, hogy kihasználta őt, arra hogy vigye ide-oda. Én sose csináltam ezt még se voltam jó. A volt barátnőnek sose volt orgazmusa, míg nekem igen, azt mondta egy istennő vagyok, mégis elhagyott. A vége felé volt úgy eljátszotta hogy fáradt, előtte meg az volt a baja, hogy az exe alig szexelt vele. Nem éltem tőle messze, mégis megjegyezte hogy milyen drága a benzin, és sokat kell költenie, míg az exét és annak családját szívesen elvitte bárhova. Engem még családi programra se vitt el, nem is hívott amikor lefotózták egyedül volt, bezzeg a volt barátnőt igen, még a szakítás előtt is belájkolt egy olyan amin az exével volt. Meg hogy az exe családjának egy csomó mindenben segített, nálunk nem kellett. Meg hogy az exe bikinis képet rakott fel magáról, én nem.


Ráadásul mikor nekem írt, a csaj állítólag visszakönyörögte magát, és ő megszokásból visszament hozzá. Előfordult hogy nem volt szex köztük, másnap a volt barátom kitalált valamit, hogy ne találkozzon vele.


Meg azt is mondta hogy a volt barátnője adott volna neki, hogy ha pl. azt mondta volna neki, hogy megenne egy darabot belőle. Vele együtt 4 hónap után, velem nem, mert hogy az túl korai. Nyilván ha vele éveket volt együtt, ő sokkal jobb volt a szemében.


2019. ápr. 23. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a történet nem arról szól, hogy a másik jobb volt nálad vagy sem. Itt egyetlen gond van, méghozzá az, hogy az exed nem volt túl a saját exén és túl hamar kezdett bele egy másik kapcsolatba. Lehetnél bármilyen jó, ő nem tudta még letenni a múltat.
2019. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak nem értem ha állítása szerint annyira rossz volt hozzá, meg a lány betegesen féltékeny volt, beleszólt a dolgaiba miért volt jobb? Az exem azt mondta azzal provokálta hogy rákacsintott más nőkre az ő jelenlétében.
2019. ápr. 23. 09:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy értelmezem, hogy szerette az exét (is), de talán az exe dobta és ezekután úgy érezte, hogy kihasználta ōt, ez emésztette a kis lelkét. Ennek ellenére szerethette, fájt neki, hogy elhagyták, nem tette túl magát a régin. Aztán visszatért hozzá az ex, hogy kibékülne, nyilván eleinte nem akarta a férfi, mert nem bízott benne, de aztán a könyörgés valamit megindított benne. Végülis hiányzott neki, nem tette túl magát a fájdalmas szakításon és imponált neki, hogy az a nō könyörög neki. Azt nem tudom, hogy veled szemben mi lehetett az oka, hogy könnyen eldobjon, talán köztetek is történt valami, ami miatt kiábrándulhatott?

Végülis elég f*ckedup kapcsolat lehet, szomorú, hogy így bánt veled, de én nem jósolnék a mostani kapcsolatának se annyira fényes jövõt. Szerintem a férfi is kicsit ökör lehet, aki hagyja magát kötélen rángatni.


Errōl eszembe jutott az egyik exem: egyszer csalódtam benne és nagyon kiábrándultam. Szerettem, de gyūlöltem is utána, miután megbántott, én is elhordtam minden bunkónak. Nem sokkal késōbb jött ès bocsánatot kért egy hosszú regénybe foglalt üzenetben, aminek ilyen “vissza könyörgōs” tartalma volt, amiben hosszasan taglalta, hogy mennyire hiányzom neki s üres nélkülem az élete. A kiábrándulásom ellenére imponált nekem ez és jól esett, más esetben szóba sem áltam volna vele, de ezen mégis meglepōdtem, azelōtt soha nem volt ilyenben élményem, így “bedōltem” neki. Utólag nem meglepō módon szakítottunk végleg, természetesen visszajöttek a régi problémák, nem lehet csak újra kezdeni, hogy ezentúl minden szép, a szönyeg alá söpörve a problémák, mintha mi se törtènt volna....

2019. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 Ahajaj:D nem volt annyira rossz.

Szakítás után tipikus “degradáljuk az exet” téma, csak a rosszat emeli ki belōle, mert sérti a lelkét, mert elhagyta, de biztos lehetett ott valami jó is. Szerintem végülis ez ilyen se-veled-se-nélküled kapcsolat lehet, lehet megveti, de egyben szereti is a nōt.

2019. ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő hagyta ott a volt barátnőt. Ebben azért vagyok biztos, mert akkor a lányt nem érdekelte volna hogy velem összejött, nem tiltott volna le engem.
2019. ápr. 23. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Nem értem a logikát:-/ attól még lehet ō szakított vele, ha érdekelte is utána. Van ilyen.


Bár lehet nem is az a lényeg, hogy ki szakított kivel. A szeretett lány kihasználta ōt, ami bántó volt a férfinak. Utána amikor visszakönyörögte magát, biztos tolta az álszent dumát, hogy sose tenne ilyet, kitart a férfi mellett, megváltozik, blablabla, valamivel tele tömte a férfi fejét, aki hitt neki, így belement a kapcsolatba.

2019. ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!