Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért nem jó semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem jó semmi?

Figyelt kérdés
Amikor mackós voltam az volt a baj, amikor izmos voltam izomagy voltam nektek, most lefogytam és nem edzek, ez sem jó mert "nyápic" vagyok.Amikor hosszú volt a hajam az volt a baj, hogy egy pasinak ne legyen hosszú haja, oké levágattam, most meg az a bajotok hogy rövid.Amikor kedves vagyok és illedelmes, kinyitom a kocsiajtót meg lesegítem a kabátját az a baj hogy puha*öcs vagyok mert ennyire illedelmes vagyok.Amikor bunkó vagyok és beszólok a nőnek, gúnyolom kicsit akkor bunkó parasztnak találtok.Nem vagyok tökéletes mint senki.Nem értem mi kell még nektek?Már mindent próbáltam de senkinek nem tetszett.Amikor finoman csak szemezgettem a lánnyal és sokadik találkozásra szólítottam meg akkor :bocsi de nem vagy elég tökös.Amikor egyből megszólítottam magabiztosan akkor meg az volt hogy figyelmetlen paraszt vagyok mert siet a dolgára.180 centi vagyok, 170 centis lány visszautasított mert ha felvesz egy 10 centis magassarkút egymagas velem, tehát alacsony vagyok neki.160 centis lány elutasított mert túl magas vagyok, nem értem a nőket.Miért számít nektek csak a külső?Az senkit nem érdekelt hogy én mit érzek és érzelmileg mit tudnék adni a lánynak.
2010. júl. 5. 21:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Tudod mi volt a gond??Hogy minden áron meg akartál felelni másoknak. Most talán megtanultad, hogy a legcélszerűbb önmagad adni és ha kellesz majd egy lánynak, akkor legalább elmondhatod, hogy önmagadért szeret. Ne változz meg senkinek a kedvéért. Azért nem kell általánosítást levonni a történtekből, hogy semmi sem jó a nőknek, mert hidd el van olyan nő is, aki a férfiakkal járhatott ugyanígy. Sokszor mi nők se tudjuk mi nekünk a jó, egy biztos nem szabad készpénznek venni, amit azok a lányok mondtak. Igenis találni fogsz olyan csajt majd, akit az érzelmek vezérelnek, ne add fel!
2010. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Van kocsim, pénzem is van(nem vagyok gazdag), soha nem kérkedek semmimmel, nekem az anyagi javak nem sokat jelentenek.Először magamat adtam, de senkit nem érdekelt, kezdem feladni.A farkam sem kicsi.Általában ha egy lányban megtetszik valami, bármi akkor próbálok közeledni felé. például egy szép mosoly, aztán megszólítom, ismerkedek.

Már 20 éves vagyok és senki nem volt szerelmes belém, úgy érzem rossz ember vagyok ezért.

2010. júl. 5. 21:23
 13/21 anonim ***** válasza:

Leguccsó vagyok.

Miért lennél rossz ember?Csak nagyon rágörcsölsz. Ne keress és akkor majd a szerelem talál meg téged. Mindig a legváratlanabb pillanatokban bukkan fel vki, akire nem számítasz. Mellesleg én sem jártam még senkivel pedig 17 vagyok. ettől még nem dől össze a világ, csak pozitívan!

17/L

2010. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
hát együtt érzek veled ember :(. ugyan ez van nálam is. szerintem minden rendben van velem (mások szerint is) de nem találok egy kedves, csinos, rendes lányt, pedig én nagyon tudnám szeretni. Én sem értem, talán majd idővel jön valaki.....
2010. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Megint én:) Ezzel kapcsolatban épp ma írtam ki egy kérdést. Szóval srácok nehogy azt higgyétek, hogy csak nektek van ilyen problémátok, sztem sokan járunk még ilyen cipőben. Rosszkor vagyunk rossz helyen majd csak lesz vmi előbb utóbb, még nem csúsztunk le semmiről.
2010. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__98446..

És még számtalan hasonló emberke van itt gyakorikérdéseken, aki tanácstalan ezen a téren, remélem ez legalább megnyugtat.

2010. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem érek rá várni a sült galambot, én családot szeretnék később 30 éves koromban kb. Odáig kell találnom egy lányt akivel majd sokáig együtt leszünk 5-6 évig és jöhet a házasság, tehát 4-5évem van még kb. a keresgélésre.
2010. júl. 5. 21:45
 18/21 anonim ***** válasza:
Jó értem én, de ha rágölcsösz úgy nem megy. Végezd a dolgod, szórakozz találj vmi hobbit, és akkor nem töprengsz annyit a dolgon. Nem mindig igaz a mondás miszerint, aki keres az talál, légy egy picit türelmes.
2010. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mi van kisanyám, ketyeg a biológiai órád? Ne görcsölj már ennyire, és ha 32 leszel amikor megnősülsz 30 helyett, akkor mi van?
2010. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
mi férfiak ráérünk nyugi!nekik több az agódni valójuk!mi még 45 évessen is tudunk gyereket csinálni!csajozzál b.aszki,ne komolykodjál már!nem kell itt megfelelni,tapasztalat,én akkor dugtam meg a legtöbb nőt,amikor marhára nem érdekeltek,de amikor görcsöltem nekik,meg meg akartam felelni,soha nem úgy mentek a dolgok!tapasztalatból mondom!add önmagad!
2010. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!