Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért nem jó semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem jó semmi?

Figyelt kérdés
Amikor mackós voltam az volt a baj, amikor izmos voltam izomagy voltam nektek, most lefogytam és nem edzek, ez sem jó mert "nyápic" vagyok.Amikor hosszú volt a hajam az volt a baj, hogy egy pasinak ne legyen hosszú haja, oké levágattam, most meg az a bajotok hogy rövid.Amikor kedves vagyok és illedelmes, kinyitom a kocsiajtót meg lesegítem a kabátját az a baj hogy puha*öcs vagyok mert ennyire illedelmes vagyok.Amikor bunkó vagyok és beszólok a nőnek, gúnyolom kicsit akkor bunkó parasztnak találtok.Nem vagyok tökéletes mint senki.Nem értem mi kell még nektek?Már mindent próbáltam de senkinek nem tetszett.Amikor finoman csak szemezgettem a lánnyal és sokadik találkozásra szólítottam meg akkor :bocsi de nem vagy elég tökös.Amikor egyből megszólítottam magabiztosan akkor meg az volt hogy figyelmetlen paraszt vagyok mert siet a dolgára.180 centi vagyok, 170 centis lány visszautasított mert ha felvesz egy 10 centis magassarkút egymagas velem, tehát alacsony vagyok neki.160 centis lány elutasított mert túl magas vagyok, nem értem a nőket.Miért számít nektek csak a külső?Az senkit nem érdekelt hogy én mit érzek és érzelmileg mit tudnék adni a lánynak.
2010. júl. 5. 21:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kösz hogy kiírtad a kérdést,így nekem nem kell :D.Velem is ugyanaz a helyzet,azok a nők akikkel jól kijövök és tettszenek mind foglaltak,a ku*váknak meg nem vagyok elég gazdag.Tényleg semmi nem jó nekik ha rendes vtam az volt a baj,ha bunkó voltam az volt a baj,próbálltam nem foglalkozni velük úgyse jöttek maguktól,képtelenség manapság becsajozni.
2011. dec. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!