Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legnagyobb beégése?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 22:06
1 2 3 4
 11/31 Timi: ) ***** válasza:

oszi= osztályfőnök

gondolom....

23/L

2010. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:27


Nekem is pont volt egy ugyan ilyen esetem majdnem,annyi ,hogy mondtam a kiszemelt csajnak a szitut és két pad volt egymással szembe az egyiken én a másikon ő ült és elmondtam neki ,hogy nagyon tetszik meg minden és a pad olyan öreg és ütött kopott volt ,hogy hát szó szerint leszakadt alattam (pedig nem vagyok egy kövér gyerek) és pont abban a pillanatba ahogy befejeztem a mondókámat.Ez kb. egy hónapja vagy másfél hónapja volt.Azóta is együtt vagyunk :D Mert miután leszakadt a pad fel segített,nevettünk rajta és ezután csak egy pad maradt éppen muszáj volt mellé ülnöm :D de bejött ;)

2010. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

ónoseső után megyek nagyba suliba laza sétában pont 2 cigiző csaj mellett megyek el erre dobtam egy gyönyörű hátast, jól kiröhögtek de én is magamat

kergettem a rögbilabdát betonon ráléptem, utána vérző térdekkel és könyökkel fociztam tovább

osztálykiránduláson mentünk vissza szállásra nem csoportosan hanem így szabad program után, 2en megyünk haverommal rámjön a szaporafosás a szállás persze meg még a bús picchába volt, de kibírtam, de majd' összefostam magam

csaj mellett nagy röhögésembe elfingtam magam


csak ennyi jutott eszembe pedig biztos van még:D

2010. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

22:54


ez egy nagy arc lehet :D

2010. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

köszi:D na de eszembe jutott még 1


bebasztam elég keményen már itthon voltam telibeokádtam a mosdót, és ugye ettem elötte uh volt benne anyag namármost ugye a mosdóba nem ment le, ezért a két markomba összefogva hordtam a hányást a retyóba, h le tudjon folyni a maradék a mosdóba is:D:D:D


22:54es voltam:D

2010. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
L/F? :D
2010. júl. 5. 23:34
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Én kiskoromban beszartam Mikulásünnepségben, és úgy vettem át a csomagot a Télapótól. Szóval összességében volt nálam két csomag is, jól zártam az egyenlegem.
2010. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ezen az utolsón akkorát röhögtem :DDDDDDDDDDDDD
2010. júl. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Hatodikos koromban bioszból feleltem kint az osztály előtt a páfrányokból és ahelyett, hogy "virágtalan növény, spórával szaporodik" én azt mondtam, hogy "virágtalan növény, spermával szaporodik. Még a halál komoly tanárnő is fetrengett a röhögéstől :D

18/N

2010. júl. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Volt egy srác a suliban, akibe már jó ideje bele voltam zúgva. Minden héten volt edzése a suli tesitermébe, és mivel jófej tanár tartotta, "civilek" is bemehettek, nézhették, hogy tréningelnek az emberek. Én is beültem, barátnőim kíséretében, csodálni a srácot. Aztán el akartam menni a büfébe egy csokiért, elindultam, kihúztam magam: mell ki, has be, direkt a legszexibb rucimat vettem föl aznap, erre akkorát zakósztam, mint egy ház. Volt, aki úgy dőlt a röhögéstől, hogy lefordult a padról. xD (de visszavágott neki a sors, mert aztán ő is esett egyet, ott, ahol én. :D )

Az e legszebb az egészben, hogy már fél éve járunk. :)

2010. júl. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!