Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legnagyobb beégése?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 22:06
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

horvátban voltunk egy angoltáborban, és volt a tengerben egy hotdog alakú gumi akrámi, amire ki lehetett mászni. kimásztam, felültem, szépen kihúztam magam és az egyik srác a sulimből szólh, hogy kilóg valami. nézegettem a bugyim címkéjét, aztán rápillantottam a bikinifelső címkéjére és akkor láttam, hogy konkrétan az egész bal mellem kint ficegett :D


mentem az utcán és egy autó ment mellettem az úton. folyamatosan felém néztek és integettek meg röhögtek én meg nemtudtam mit akarnak, úgyhogy visszainteggetem nekik, de jól kiröhögtek, mutogattak rám, majd a zebránál át is engedtek maguk előtt :D


most ennyi jutott eszembe.

2010. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!