Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legnagyobb beégése?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 22:06
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Már mint azzal járok, akibe bele vagyok zúgva, nem azzal, aki leesett a padról. :D

0:25-ös voltam.

2010. júl. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Hát, ránk nyitott a párom 8 éves húga, és a 16 éves öccse is.. :D
2010. júl. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Fúú, egyik osztálytársnőmnek volt egy pasija, akinek nem tudtam a nevét, és az egyik haveromnak is volt egy csaja akinek nem tudtam a nevét, és elmentünk bulizni tök más emberekkel és ott volt a csaj meg a srác és nem szóltak egymáshoz, ott beszélgettek velem. fél óra múlva mondom ti ismeritek egymást? aztán bemutattam őket egymásnak, körülöttem meg mindenki dőlt, még ők is, hogy a pár tagjait mutattam be xD aztán a végén már énis röhögtem, de nem tudhattam,hogy pont ők együtt.:D
2010. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

22:54 vagyok F/18:D

na de jött mégegy


este megyek be nagyba bátyámhoz, kopogás nélkül minden bemegyek, közbe látom h nagyba basznak de azért még elmondtam amit akartam:D:D:D

2010. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Hmm, tanfolyamunkon, épp 2 óra közötti szünet volt, kint ücsörögtünk a padokon, a szomszédos iskolából 1 kölyök átrugta a labdát, én szaladtam, hogy visszarúgjam a labdát, belerúgtam, és akkorát nyaltam, hogy utána több napig fájt az oldalam. Ráadásul a labda pont annak az 1 szál fa törzsének ment neki ami ott volt a 2 iskola között. Felpattantam gyorsan és akkor már sikeresen visszarúgtam!

A kölyök aki várta a labdát nem röhögött rajtam, de a csoporttársaim igen :(

2010. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Még anno 5. osztályban tetszett egy csaj aki nem nézett ki rosszul. Fogadtunk haverokkal (1 szobában 5-en voltunk) hogy nem merem fel írni dezodorral a falra hogy "szúrnálak xy" (ha dezodorral fehér falra fújsz pár perc múlva eltűnik, így jól elvoltunk) De azt elfelejtettük hogy áthívtuk a csajokat aznap este bulizni a szobába, a jó fej tanár megengedte :D Mivel csak a jó csajokat hívtuk el, így ott volt ő is. Épp a falra fújtam mikor bejött a csaj, én meg úgy hozzá vágtam egy gyerekhez a dezodort hogy bedagadt az arca xD Fél hetem ráment hogy kidumáljam magam, de ebben a áborban volt még sok ilyen dolog...


pl. Igaz ezzel én szivattam havert: haver csajjal volt szobában, ez is a felelsz vagy mersz játék miatt volt, pont utánam és a kiszemelt csaj után jöttek, mivel ők ránkhívták a tanárt, én benyitottam a szobába a csajjal karöltve hogy itt a gumi amit kértél xD a haverom csaja akkor pofont levágott neki hogy a gyerek majdnem ott maradt xD


Másik: Másik bulis ügy, amikor egy havernak tetszett egy csaj, átmentük hozzá, és elég privát buli volt, a tanár szobája szemben, a haverom elhívták és egy idő múlva unatkoztunk, erre kitaláltam hogy eljátszom hogy én meg másik haverom (3 fiú volt, 3 csaj) már döfjük a csajokat, kinyitottam az ajtót és csapkodtam, a lányok meg ordibáltak hogy "AHH AHH EZ AZ, NYOMD!,NYOMD!" erre ajtó elé jött a tanár benyiott és majdnem orba vágtam az ajtóval xD persze rákentem az osztály hülye gyerekére xD


Utolsó: Az egyik bulit nem akartuk abbahagyni, de 10kor lámpa oltás, viszont volt egy jó nagy szekrény, és egy rakás zseblámpa, minden adott volt, lévén, hogy mi voltunk a zűrösebbek, csak minket ellenörzött a tanár... A csajokat elbújtattúk a szekrényre, az egyiknek headset- volt a fején és nem hallott semmit, bejött a tanár minden rendben, megy ki, erre a szekrényből lány hangja "I' don't wanna hurt you anymore" xD Persze a bulinak itt vége volt xD

2010. júl. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, van sokkal több de azt csak ha akarjátok, átéltünk mi haverok egy pár dolgot =D
2010. júl. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nyugodtan jöhet még!
2010. júl. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
no halljuk. :D
2010. júl. 7. 10:38
 30/31 anonim ***** válasza:
Akkor még 1 többit este: Mivel ez a szoba volt a "nagy csajozós" ezért a tanár bejött hozzánk. Persze lányok megint a szekrényben... Szóval a tanár bejött és elkezdett az udvarlásról beszélni meghogy ha meg is döntjük őket majd egyszer akkor csináljuk ezt, csináljuk azt... Én nem voltam a szobába, és a kiszemelt csaj sem, eggyüt jöttünk be (tanár után) kézen fogva, a csajt a barátnői elrángatták mellőlem és rám kiáltottak: "meg ne próbáld!" na itt megint volt egy kis magyarázkodás természetesen, mert hogy a brátnőknek hinni kell. Ezután min. 1 hónapig ezzel szivattak a többiek.
2010. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!