Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Célszerű itt ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Célszerű itt ismerkedni?

Figyelt kérdés

Azt már tapasztaltam, hogy lehet, nektek vannak jó tapasztalataitok? Fiúkhoz, lányokhoz egyaránt szól a kérdés.

22/F



2019. máj. 6. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
nem
2019. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
A lehetőség adott.
2019. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
76%
Nem.
2019. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne? :)

Volt már siker, igen :).

2019. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%
Legalja nők vannak itt.
2019. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Itt szóbaállnak az emberrel legalább, még ha nem is lesz semmi. De volt már olyan is, hogy volt valami.

32/f

2019. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%

Én nem akartam ismerkedni csak egy kérdést írtam ki, majd egy hét múlva kiemeltem és akkor jött egy új hozzászólás, amire reagáltam és másnap üzenetet írt a hölgyike. Elindult egy "beszélgetés" és rögtön személyeskedő megjegyzéseket tett rám, sértegetett. Mindenhogy azt bizonygatta nekem hogy én mekkora sötétlelkű gonosz ember vagyok, mindezt ismeretlenül pár levélváltás után. Aztán megszakadt a kommunikáció, letiltott, haragudott rám és a kérdésem újra kiemeltem cselesen arra gondolva hogy újra feltűnik, bejött a tippem. Ismét válaszolgatott, de ekkor már nagyon durván mint egy igazi őrült. :)


Majd feloldotta a tiltást, jött ismét pár levélváltás, részéről sértegetés aztán töröltem azt a regisztrációm, mert tökölődő helyzet volt, nem tartott sehova.

Azóta már ő is eltűnt az oldalról úgy vettem észre. ❤️


De azt gondolom semmiképp sem szabad itt belemenni ismerkedésbe, mert lelkisérült és szeretethiányos nők vannak, akikkel normális kapcsolatot nem lehet kialakítani, mindenkiben csak a rosszat látják.

2019. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

22 èves csaj vagyok hozzámhasonló fiatal,közös érdeklődéssel rendelkező sràcot kerestem akár csak egy korombeli jóbarátnak nem feltétlenül társnak,és nem is direkt módon ,de tudjuk,hogy azért konkrétan ez az oldal jó terepet biztosít rà.


Amikor szituáció,kérdés úgy hozta,hogy megismertem itt valakit,elhumorizáltunk ,alap kérdések megvoltak.Szimpatikus vàlaszokat kaptam,állította hogy kicsit idősebb de hàt hogy amúgy fiatalos ès mások szerint nem is néz ki rosszul szívesen mutat kèpet hogy közvetlenebb legyen a beszèlgetés

A helyzet az hogy a kèpen minden esteben egy ràncos túlsúlyos kopaszodó ruházatára hanyag sokkal idősebbken kinéző férfi tekintett vissza ràm.Nagyon nagyon sokszor megtörtént.

Szoktak jönni ilyen kis alamizsnáért kuncsorgó kérdések szexuàlis téren is de hát istenem🤷‍♀️Nem mondom hogy az idősebb korosztàly ne ismerkedjen de ne ilyen kis bujdosó klottgatyás lelkisérükt férfiak miért nem szedik össze magukat?Úgy küldözgetik egyből a fèlhomályban készült szègyellt fotójukat magukról,mintha lencsevègre kaptàk volna a jetit.Tessék összeszedni magukat,készíteni egy jó facebook profilt,felnőtt emberként ne a földön csusszanjanak a taknyuktól a karosszékből,keresseneh hizzájuk való sörös haverokat és baràtnőt.Ez minden névtelen arctalan felületre igaz,ami valami rést nyújt ismerkedèsre.Èn nem ismerkednék itt sem meg máshol sem ezek után.

2019. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

Egyrészt azt se tudhatod, hogy kivel levelezel. Lehet, hogy férfi.

Nem tudod, hogy milyen idős, hogy néz ki, hol lakik. Utóbbi azért is fontos, mert egy Sopron-Debrecen távolság 450 km, például.

Ami még bukó: sokáig ki se

2019. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

(Folyt)

Sokáig ki se derül, ha pl. házas.

2019. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!