Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után betegség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után betegség?

Figyelt kérdés

Tegnapelött szakított velem a barátom. 3 évig voltunk együtt,nagy szerelem volt, ő volt a lelkitársam, és én meg mindig szeretem...nagyon.

Rengeteget sírtam, kb tudatomin kívül voltam utána az aznap.

Ma reggel mikor felkeltem rázott a hideg, piros/fák a torkom, lázas vagyok.

Egy barátnőm szerint simán lehet a szakítás miatt okozott traumától?

Tényleg lehet attól?


2019. máj. 19. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha lázas vagy, akkor biztos van valami a szervezetedben pl. vírus, ami ellen védekezik. A torkod is fáj.. Ez nem a szakítás miatt van.
2019. máj. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet a mostani elég gány idő miatt betegség is, de a szakítás miatt is lehet. Vannak olyanok, akik pl. vizsga előtt annyira izgulnak, hogy belázasodnak.

Más tünet van? Valahogy le kéne nyugodnod.

2019. máj. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A stressz legyengíti az immunrendszert, szóval lehet összefüggés, de csak annyiban, hogy egy betegség már lappangott benned és így könnyebben kitört rajtad. Adj magadnak időt a gyógyulásra.

Ha elhagyott és nem szeret már, akkor nem ő volt a lelki társad. Az igazi még valahol téged keres.

2019. máj. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is volt már olyan, hogy elvesztettem valakit (barátot, még csak nem is párt) majd pár napra rá furán megbetegedtem.

Láz semmi, köhögés, torokfájás semmi, de napokra teljesen elveszettem a hangom, szinte alig tudtam megszólalni.

Aztán egyik nap arra ébredtem, hogy rendbejöttem.


Szóval igen, létezik ilyesmi, a stressz okozza.

2019. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!