Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a srác akivel kb 2 éve randiztam, még mindig keres?

Figyelt kérdés

Amikor randizgattunk, beleszerettem, nagyon. Utána voltak “kihagyott hónapok” de mindig felkeresett.

Hiába szerettem, rá kellett jöjjek hogy Ő nem nekem való, mert más csajokat is fűz, plusz a viselkedésével rengetegszer bántott meg lelkileg.

Tavaly nyár óta nem beszélek vele, ennek ellenére számtalanszor próbált kapcsolatba lépni velem.Nem adja fel.

Mi ennek az oka? Más is volt hasonló helyzetben?



2019. máj. 21. 22:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ja ezt nem én gondolom, az előző hozzászólók pedzegettèk, azért írtam.
2019. máj. 22. 10:35
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Hogy hívnak?
2019. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Közölted vele hogy nem hozzád való? Megbeszélted vele felnőttek módján ?

Vagy csak simán női sunyisággal eltűntél?

2019. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
32%

Azért kérdeztem a neved, mert ugyanebben a helyzetben vagyok, csak az én történetemben én vagyok a srác.

De szinte biztos vagyok benne, hogy mi nem egymás történetei vagyunk, mivel ő nem írna ki semmilyen kérdést erre az oldalra, főleg nem velünk kapcsolatban. Bár a sztoriaink tényleg félelmetesen hasonlóak, a különbség csupán annyi, hogy én nem fűztem senkit akkor sem, és azóta sem. De egyébként minden stimmel.

Leírom, hogy miért keresem még mindig, viszont elég nagy hiba a részedről, ha bármelyik választ (köztük az enyémet is), elfogadod kielégítő válaszként, valóságként. Erre a kérdésre egyedül csak a srác adhatja meg neked a választ, senki más rajta kívül. Minden más válasz egy hamis illúzió.


Nemes egyszerűséggel annyi az oka, hogy egy megmagyarázhatatlan, nagyon mélyről jövő szál fűz hozzá. Ez nem egy érzés, hanem sokkal mélyebb annál. Mintha már születésünk előtt megbeszéltük volna, hogy mi meg fogjuk ismerni egymást az életben. A megismerkedésünket és ismerkedésünket rengeteg úgynevezett megmagyarázhatatlan "véletlen" övezte. Ezek a véletlenek megerősítettek abban, amit már belül tudok. Szóval a válasz, hogy nincs válasz. Nincs oka. Egyszerűen csak szeretem.

2019. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#8 nem is hinnéd, hogy mennyi elmebeteg van :)
2019. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!