Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez tényleg szakító ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tényleg szakító ok?

Figyelt kérdés

A lényeg én szeretnék napelemet a tetőre ez úgy 2,5m

Mondtam barátnőmnek idén kihagyom a nyaralást és beteszem azt a napelembe előbb meglegyen.Erre ő hogy lehetek ilyen skót meg ha nem megyek el vele akkor szakít.


2019. máj. 24. 12:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
De akkor ő menne egyedül nyaralni v mi?
2019. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Aki ezért szakít, azért hidd el, nem kár. Legközelebb próbálj normális nőt választani, nem egy ilyen önző hisztérikát, akinek a zsarolás elfogadható konfliktuskezelési módszer.
2019. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%

De ez most közös döntés volt, hogy legyen napelem, vagy csak te döntötted el, hogy akkor legyen?

És a nyaralás már előre meg volt beszélve, le volt foglalva?

2019. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Én a napelem mellett vagyok, a csaj meg hülye. Fillérekből is el lehetne utazni, évek óta így csinálom. Nem kár egy ilyen lányt elveszíteni.
2019. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki annyira ostoba, hogy fontosabb neki egy nyaralás mint a napelem ami elég sokat hoz a konyhára azzal nem nagyon kell közös életet tervezni.

Egy gyerekkel akarod leélni az életed akinek az a minden, hogy ilyen meg olyan luxi nyaralás legyen és semmilyen hosszútávú befektetési célja nincs? Ráadásul szakítóindoknak tartja, hogy te gondolsz a jövőre pénszórás helyett...

2019. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A ház az enyém

A napelem az én ötletem

Lefoglalva nem volt a nyaralás de tavaly is voltunk Tajvanon

Idén nagy nyaralás az én részemről biztos nem lesz

2019. máj. 24. 13:10
 7/22 anonim ***** válasza:
22%

Minek neked párkapcsolat, ha csak a saját önös érdekedet veszed figyelembe?

És mi van, ha tiéd a ház? De te tudtommal párkapcsolatban vagy, vagy nem?


Közös döntésről, közös ötleteséről, közös...stb hallottál már?

2019. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Itt egyedül a kérdező az, aki a párja érdekeit nézi. Pont, hogy a napelem a nem önző döntés. Az, hogy "jajj már nem hiszem el, hogy nem megyünk fél millás nyaralásra" sokkal sokkal önzőbb ennél.
2019. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

A barátnőmnek az fáj szerintem igazándiból hogy nem lesz nyaralás lenéznek minket ő azt mondja nyaralás az alap.

Minden képen külföldi a belföldi égő már.

Nekem mindegy hol pihenek most hogy ezt az évet kihagyom hát Istenem kihagyom.

Barátnőm nagyon ki van akadva rám.

2019. máj. 24. 13:39
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Te választottad őt, viseld is érte a következményeket.
2019. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!