Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez tényleg szakító ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tényleg szakító ok?

Figyelt kérdés

A lényeg én szeretnék napelemet a tetőre ez úgy 2,5m

Mondtam barátnőmnek idén kihagyom a nyaralást és beteszem azt a napelembe előbb meglegyen.Erre ő hogy lehetek ilyen skót meg ha nem megyek el vele akkor szakít.


2019. máj. 24. 12:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Esélyes, hogy ez a napelem dolog már csak a gyújtópont volt. Régóta húzódó, szőnyeg alá söpört konfliktusaitok lehetnek. Miért laktok még külön? Nem akarsz együtt élni a barátnőddel? A napelem hányadik olyan kérdés volt, amiben nem beszéltél meg vele? Egyáltalán tervezel közös jövőt a barátnőddel? Egyenrangù társad ez a lány, vagy inkább csak egy díszmaca, akit mutogathatsz? Ezzel együtt maximálisan egyetértek, hogy a napelem egy nagyon hasznos beruházás, nagyon jól teszed, ha megcsináltatod. De a barátnőd könnyen érezheti úgy, hogy neked nem fontos az ő véleménye. Nem kérdezed meg, hogy mit szeretne, mit szól a tervedhez, csak közlöd, hogy ez lesz és punktum.
2019. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
10-11-kel egyetértek. Biztos neked is van hibád, ha olyan nő kell, akinek ez a mutogatás fontos , és hogy mások mit szólnak ilyen sz-rsághoz...
2019. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Égő itthon nyaralni vagy nem menni sehova? Jézus ....-_-

A pároddal minél hamarabb megszakítanám a kapcsolatot menjen ha ennyire menni akar. Egy ilyen apróságot nem bír ki a kapcsolat mert ugya nyaralni kell akkor mi lesz ha nagyon gond adódik? A te házad a te döntésed mit hogyan alakítasz rajta. A te pénzed megy rá és kész semmi köze nincs hozzá. Majd ha közös néven van a ház akkor hisztizzen.

2019. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem képes hosszú távra tervezni. Gondolom nem akarsz kihagyni minden egyes nyaralast, csak az ideit. A helyedben én szakítanék vele. Az életben néha kellenek lemondások, ha a barátnőd ennyire éretlen, nem tudom, miért lenne baj, ha szakít.

persze más a helyzet, ha alapból zsugori vagy és/vagy nem veszed figyelembe soha az ő kívánságait/véleményét. Ebben az esetben szintén jó ötlet a szakítás.

2019. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

6-ra:

En azt hittem, egy het balatoni nyaralasrol van szo. :DDDDD

9-es kommentedet is elolvasva, azt mondom, szakitson nyugodtan, sot te dobd ki, mert ennel csak jobb johet.

2019. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha együtt is maradtok, szétfogtok hamarosan menni. Neki a felvágás a fontos, a villanyszámlával ebben a korban mèg nem szokás felvágni.
2019. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Na hát na, fontosak azok a facebook/insta képek, muszáj nyaralni menni, különben mekkora csórónak néznek már.
2019. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ott más gond van,ez csak kifogás. A nőd nem ép elméjű :D Dehát TE választottad TE old meg
2019. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Te jó ég... Elég gáz a barátnőd. Nekünk lehet azért ugrik a nyaralás, mert párom projektjének mihamarabb készen kell lennie, ezért nem engedik el idén szabadságra. De pont nem izgat. Hiába mondta, hogy én nyugodtan elmehetek haverjainkkal a tengerpartra, inkább maradok vele, és támogatom. Majd elmegyünk hétvégén vidékre, vagy valami más, kis volumenű dolog, hogy lazítsunk. A lényeg: hogy megoldjuk, és támogatjuk egymást. Szállítással fenyegetőzni...dedó.
2019. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nálam lakik én egy számlámat nem nyujtottam be neki.

Ő elötte is tudtam fizetni a számlákat kicsitt többet fizetek de nem vészes.

Alapjáraton nem vagyok skót

Tavaly szép helyen voltunk gondolom idén még szebbre akart volna menni.

Én ugy vagyok vele hogy hitelt nem akarok fel venni és a mai világba minden árammal megy ha tudok egy keveset a magunkét kiváltani zöld energiával akkor szeretném meglépni

Persze hogy van hibám de kinek nincs?

Igen én választottam de én nem látok ebbe semmi nagy gondot hogy az idei nyaralást beáldozom

2019. máj. 24. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!