Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ha a párotok otthon edzene, edzenétek vele?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a férfinak lett egy életstílusa, hogy hetente 2-3x minimum edz otthon...stb és beállítottságtól független/függően ti edzenétek vele vagy esetleg hátráltatna titeket?

2019. máj. 26. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem azért fizetem a kondibérletet, hogy otthon bohóckodjak.
2019. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
nekem van életstílusom, táplálkozás és sport, otthon edzek. a táplálkozásban partner. a sportban nem.
2019. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Mi párommal szoktunk itthon közösen tornázni, meg futni is elmegyünk együtt.
2019. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom elképzelni, miben hátráltat, de biztos nem edzenék vele. Egyedül szeretek.
2019. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Én rendszeresen sportolok, szóval akár az otthoni edzés is belefér.
2019. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Én amúgy is rendszeresen edzek, sportolok tehát miért ne?
2019. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Kösz a lepontozást, akkor igen, szeretnék akkor edzeni, mikor neki jó, nem nekem, szeretnék együtt szuszogni. Lehetőleg izzadjunk egymásra, nehogy féljen a másik, hogy egyedül kelljen időt töltenie.
2019. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szoktunk ilyenekkel bohóckodni. Vannak ezek a hú de romi páros edzős videók, azokat szoktuk néha "utánozni". Nem nézünk ki olyan jól, nem vagyunk olyan sportosak és bénák is vagyunk de legalább szórakoztató. :D

Szeretem nézni ahogy edz, csatlakozni is szoktam. Az 50 kilómmal egész jó kezdősúly vagyok szóval jól jövök neki néha. Nagyon tudjuk egymást motiválni, nálunk sokat segít ha együtt edzünk.

2019. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is heti háromszor edzek, szívesen edzenék vele is és örülnék, hogy aktív, de próbálnám rávenni, hogy ne otthon tegyül, hanem mozduljunk ki valahova, hogy ne legydn unalmas.
2019. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, ha nem szólna le minden másodpercben, ha én nem úgy csinálom , ahogy ő gondolja :D (szóval nem hahaha)
2019. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!