Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet fiú és lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet fiú és lány közt barátság?!

Figyelt kérdés
Nagyon sok fiú barátom van, és úgy néz ki hogy most 3an belém szerettek. Legjobb barátok voltak, de most a hátam mögött végig veszekszenek. Egyfolytában rajtam versenyeznek, nem veszik észre hogy nekem egyikőjük se kell! Én egy másik barátomba szerettem bele, de ha ezt elmondanám nekik összetörnének. Ők megvannak róla győződve, hogy én nem tudom hogy belém szerettek. Azt akarom hogy minden a régi legyen! Mit csináljak?
2010. júl. 7. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
fiú lány barátaság nem létezik, aki mást mond búúúúza vagy leszboszi :D
2010. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
sajnos az én tapasztalatom is azt támasztja,hogy nincs barátság férfi és nő közt,pláne meg nem hosszútávon.Nekem is volt egy barátom 2 évig,addig nem is történt semmi,de két év után megtörtént a szex és szerelem is.Tehát sztem nincs barátság!
2010. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Mert nem arra lettünk teremtve, hogy egymás barátai legyünk, hanem hogy dugjunk, ez ilyen egyszerű.
2010. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A mi osztályunkban van egy baráti társaság két éve, ami elég vegyes, kb. 3-4 fiú és lány van benne. Nem tudom, hogy meddig tart ki ez a csapat, de eddig a gimi első két évét jól vették és szerintem senkinek sem tetszett meg a másik a csapatból, habár az egyik lány közülük az osztály, ha nem a suli egyik legjobb csaja.


De rajtuk kívül én is valóban mindenhol azt tapasztalom, hogy ez a fiú-lány barátság nem létezik. A fiúk a lány barátaikat szexuálisan is vonzónak tartják, fordítva ez pedig nem tudom mennyire áll fent, lehet hogy a lányok csak simán mind olyan naivok, hogy elhiszik, ilyen tényleg lehet, hogy fiú barát, és azért mennek bele az egész barátságba. Az pedig később vagy megtörténik, vagy nem, hogy az egyik fél beleszeret a másikba, és akkor megy a csúnya veszekedés, meg minden.


Kegyetlennek hangzik, de hagyd őket összetörni. Csak így van esélyed arra, hogy egyszer újra barátok lehettek majd, ha többé nem lesznek beléd szerelmesek.

2010. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Létezik. Nekem is rengeteg lánybarátom van, de összesen 1 volt, akire egy időben másképp néztem.Szóval az, hogy nem létezik, hatalmas hülyeség.
2010. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
valamelyik fél előbb-utóbb úgyis többet akar majd, ez ilyen egyszerű
2010. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát igen.. Tudok valamit csinálni hogy olyan legyen mint régebben?
2010. júl. 7. 16:54
 8/16 anonim ***** válasza:
igazi barátság talán nincs de haverság van. Úgy értem h nem ragaszkodsz egyhez sem különösebben de szeretsz velük lenni, dumálgatni, de sokkal és nem CSAK eggyel. Így lehet.
2010. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem van lány barátom. Aki még úgy szép is a maga módján. Másoknak bejön, csak nekem nem. Ergo, barátok is lehetünk.
2010. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem maximum haverság van. én totálisan beleszerettem egy lányba aki csak haverjának tekintett, mióta kiderült, azóta annak sem, én meg kib#szott szarul vagyok miatta már jó ideje. nem hiszek ebben a fiú lány barátságban.

Ha te vagy csúnya és ő szép, akkor te fogsz beleszeretni, ha ő a csúnya és te vagy szép akkor meg ő fog beléd szeretni. Ha mindketten csúnyák vagytok akkor meg azért, és ha mindketten szépek akkor esetleg lehet valami jó is belőle. Szerintem....

2010. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!