Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet fiú és lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet fiú és lány közt barátság?!

Figyelt kérdés
Nagyon sok fiú barátom van, és úgy néz ki hogy most 3an belém szerettek. Legjobb barátok voltak, de most a hátam mögött végig veszekszenek. Egyfolytában rajtam versenyeznek, nem veszik észre hogy nekem egyikőjük se kell! Én egy másik barátomba szerettem bele, de ha ezt elmondanám nekik összetörnének. Ők megvannak róla győződve, hogy én nem tudom hogy belém szerettek. Azt akarom hogy minden a régi legyen! Mit csináljak?
2010. júl. 7. 16:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Már hogyne lenne fiú és lány közt barátság!! Nekem van egy gyerekori barátom(lány), kb óvodás korunk óta ismerjük egymást, nem is csúnya csaj, de nem járnék vele...ő egy jó lány barátom!


17/F

2010. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:59"


Erről van szó. Nem is értem, hogy mások miért nem ismerik be, hogy igenis létezik ilyen.

2010. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
sokáig azt hisszük h létezik de igazán szoros barátság (mint pl két lány vagy két fiú között) szerintem egy idő után vagy átmegy szerelembe vagy elkopik.
2010. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát én azt tapasztaltam hogy szépek közt nincs barátság. Mármint ha az egyik fél szép akkor mindig szerelem lesz. Nem beképzeltségből mondom de tudom hogy szép vagyok. Így ha egy kicsit rondábbal barátkozok egyből megörül hogy szeretem őt és belémszeret és reménykedik. Ha meg egy szépfiúval leszek jóban akkor is az egyik oldalról szerelem lesz, mert hát szép is meg kedves is.
2010. júl. 7. 19:38
 15/16 anonim ***** válasza:
90%

két ember van:

-aki még nem jött rá (itt egy két hozzászóló)

-és aki már rájött -> hogy nincs fiú lány között barátság

2010. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mert a csak barátság csak eleinte működik, és egy idő után kialakul, hogy az egyik fél többet szeretne. Ezt vagy megtudja a másik fél, vagy nem.

17L

2010. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!