Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fertőzésem van? Kb 2hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fertőzésem van? Kb 2hete lefeküdtem egy fiúval egy buliban (szokásomtól eltérve). Egy autóban történt, ami egy autó higéniai követelményének megfelel. Azt hittem a mérete miatt fáj a hüvelyem.

Figyelt kérdés

Ám a napokban felfigyeltem 2 kráter szerű sebre(talán még gennyes is).Elkaptam valamit a fiútól?Vagy az autóban kaptam el valamit?Nehezen tudok eljutni nőgyógyászhoz,kissé macerás...

Segítsetek kérlek!Köszi.

L/18


2010. júl. 7. 17:01
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
74%
Ígérd meg hogy elmész dokihoz. Mindkettőt keményen tovább tudod adni az pedig nem szerencsés. A herpeszt például csak tünetileg lehet kezelni, maga a herpesz simplex, a vírus, ami okozza nem fog eltűnni a szervezetedből, kiújul, és akkor megint kapsz egy kis ecsetelős vackot, ami eltünteti.
2010. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
50%

"Fertőzésem van?" ez most komoly?Szerinted mégis mi lenne?

Még ha ismered is, gondolom nem a pasid meg ilyesmi, ez kiderül az írásodból, nem tudhatod milyen nyavalyája van,óvszert miért nem húztatok?Szedsz vmit?Akkor sem jogosít fel ahhoz, hogy ne használj gumit ilyen egyszeri alkalomnál, főleg ha nem szedsz tablettát, akár terhes is lehetsz, még ha nem is élvezed beléd(reméljük h nem vagy)

Azért arra adhatnál vmi magyarázatot, h miért nem védekeztetek!Akkor nem lennél most ilyen ciki helyzetben:S

2010. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:

[link]

olyanok vannak rajtad mint ott a tenyér alján?

2010. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

Gyógyszert szedek 2éve...

Nem csak fertőzésem lehet.

Utánanéztem már elhiheted,de osszad nyugodtan az észt :D

2010. júl. 7. 17:19
 25/54 anonim ***** válasza:
Ez a kép a szifilisz második szakasza, ez még nem jelentkezhet nála. Az első szakaszában lehet maximum, erre pedig az ő tünetei illenek, de ez a herpes genitalis tünete is. A szifilisz kráterszerű sebet hagy. A herpesz is hasonlóan néz ki, mindkettő lehet gennyes. Szóval kiütései pár hónap után jelentkeznek, ha szifiliszes, de addigra reméljük gyógyult lesz.
2010. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
90%

"Gyógyszert szedek 2éve... "


Mire? Az elmebajodra? Vagy azt olvastad valahol, hogy a fogamzásgátló véd a nemi bajok ellen? OMG.

2010. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
Azért tetted fel a kérdést, hogy osszuk az észt, mert nem vagy vmi érett gondolkodású, ha óvszert nem használtál egy ilyen alkalomnál, szóval sztem nem kellene nagy szádnak lenni, nem mi vagyunk bajban, hanem te:) És mi macerás egy dokihoz elmenni?Bejelentkezni v mi?Ehhez legyél nagylűány inkább, ha már gondolkodni nem tudsz, hogy óvszer az alap!
2010. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
Jajj, nem is néztem. :S
2010. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
Szóval a lényeg, hogy ilyen kiütései akkor sem lennének, ha szifiliszes lenne, most csak annyi lenne a baja, ami jelenleg is, sebes nemi szerv. Később fekélyesedni is fog. Kemény fekély (ulcus durum). De ezt ne várd meg. Nem akarok képet linkelni róla hogy néz ki egy ilyen kráteres seb, gondolom nem vagy rá kíváncsi.
2010. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy hagyjátok már! Kinek nem volt itt egyéjszakás kalandja? Az,hogy nem védekezett már nem visszafordítható! Hülye volt, ezt ő is tudja szerintem, de attól, hogy sír, hogy jaj nem volt óvszer még nem fog elmúlni a betegsége! Azért jött, hogy kérdezzen és kapjon értelmes választ nem azért, hogy osszátok!
2010. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!