Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fertőzésem van? Kb 2hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fertőzésem van? Kb 2hete lefeküdtem egy fiúval egy buliban (szokásomtól eltérve). Egy autóban történt, ami egy autó higéniai követelményének megfelel. Azt hittem a mérete miatt fáj a hüvelyem.

Figyelt kérdés

Ám a napokban felfigyeltem 2 kráter szerű sebre(talán még gennyes is).Elkaptam valamit a fiútól?Vagy az autóban kaptam el valamit?Nehezen tudok eljutni nőgyógyászhoz,kissé macerás...

Segítsetek kérlek!Köszi.

L/18


2010. júl. 7. 17:01
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Ha 2 éve szeded, gondolom h nem passzióból, mutasd meg a pasidnak, biztos tetszeni fog neki ;D
2010. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
Nem visszafordítható, de ha nem megy orvoshoz, akkor iszonyú durva betegségeket adhat át másoknak. Gondolom te sem örülnél ha a párodtól szifiliszt vagy herpeszt kapnál el ugye? Ezek otthon nem kezelhetőek, csak orvos tudja gyógyítani, ez nem gomba.
2010. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Azért a későbbi stabil kapcsolatodnak majd meséld el, hogy ilyen is történt veled, biztos ő is értékelni fogja.
2010. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: Az aktus 2 hete volt. A sebeket mikor észlelted?
2010. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
És még valami: A nyirokcsomók meg vannak duzzadva? Érzel csomókat ágyéki területen?
2010. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

Megérdemled...

Óvszer nélkül? Én tablettát szedek, de eszembe sem jutna csak úgy akárkivel összefeküdni így. Remélem tanultál az esetből. Undorító...

19/L

2010. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:

Gondolom nem segítőkészséggel fordul hozzám az aki előadja a 7-es osztályban lévő felvilágosító órát.Csak aki annyira el akarja magyarázni milyen felelőtlen dolog amit csináltam annak közlöm,hogy igen tisztában vagyok vele.3évet együtt voltam a barátommal aki ebből egy évig megcsalt.Talán néha én is kirúghatok a hámból.



Igazából 2-3napja lettem figyelmes a sebekre!

2010. júl. 7. 17:30
 38/54 A kérdező kommentje:
Csomót nem érzek,de kellemetlen érzés.
2010. júl. 7. 17:31
 39/54 A kérdező kommentje:
ha tapogatom...
2010. júl. 7. 17:32
 40/54 anonim ***** válasza:

Akkor viszont muszáj lesz mutatnom neked két képet, hogy melyikre hasonlít, mert ezekből az adatokból én herpeszre vagy szifiliszre gondolok. A szifilisz lappangási ideje 8-21 nap, szóval még így is lehetséges, de a herpesz is. Gondolom nem fáj a seb, mert akkor nem csak most vetted volna észre.


[link]



Öhm, a másikat inkább nem linkelem, iszonyú ocsmány, nekem bírja a gyomrom, a tiétek nem biztos.

2010. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!