Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fertőzésem van? Kb 2hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fertőzésem van? Kb 2hete lefeküdtem egy fiúval egy buliban (szokásomtól eltérve). Egy autóban történt, ami egy autó higéniai követelményének megfelel. Azt hittem a mérete miatt fáj a hüvelyem.

Figyelt kérdés

Ám a napokban felfigyeltem 2 kráter szerű sebre(talán még gennyes is).Elkaptam valamit a fiútól?Vagy az autóban kaptam el valamit?Nehezen tudok eljutni nőgyógyászhoz,kissé macerás...

Segítsetek kérlek!Köszi.

L/18


2010. júl. 7. 17:01
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Orvoshoz miért macerás elmenned?Mindenképp menj, így is csak találgatni tudunk, ha szerencséd van tényleg "csak" herpesz
2010. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
Úristen!!!Köze nincs ehhez!!
2010. júl. 7. 17:34
 43/54 anonim ***** válasza:
Az hogy kirúgsz a hámból és hogy felelőtlenül ostoba vagy két külön dolog. Nyugodtan dughattál volna egyszerre hat pasival is, ha mindegyiken van óvszer, az is értelmesebb dolog lett volna.
2010. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

Elég eldugott kis helyen lakunk.

Családi mizéria miatt macerás...

Csak a 9hónapos szűréseken veszek részt és a gyógyszert sem én íratom magamnak.

2010. júl. 7. 17:35
 45/54 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok,de nem a felvilágosító órákra vagyok kíváncsi mint mondtam,hanem a segítő tippekre!!

Köszönöm!

2010. júl. 7. 17:37
 46/54 anonim ***** válasza:
De azért most tényleg menj el az orvoshoz és mondd is el neki, ha kérdezi, nem jó eltitkolni előtte, de nyilván levágja majd a szitut.Sok szerencsét
2010. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

Oké, szóval nem így néz ki. Ez elég "anatómiás" kép, tehát nem teljeskörű, nem látszik rendesen a környezet, ez egy sima gennymentes kráter egy túl rózsaszín felületen :D Ami így nem nagyon értelmezhető, de több képet nem akarok, tényleg van, aki nem bírja :D

Kérdező, ha szeretnéd helyre közel behatárolni, hogy a két betegség egyike-e. Akkor a szifilisz első szakaszának tüneteiről keress képeket, illetve a herpes genitalisról. Nem biztos, hogy találni fogsz olyat, amit magadon látni vélsz, mert egyénenként eltérhet. Viszont a doki kötelező. Ez elég kemény fertőzés, azért a seb nem mindennapi dolog. Ha gomba lenne is csúnya lenne, de így még csúnyább. Szóval mielőbb orvos, ez nem játék, akár a későbbi gyermekvállalásodat is veszélyezteti.

2010. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
Nézd, képek alapján és vélemények alapján bármi is lehet. Vagy fotózd le, töltsd fel ide és TALÁN valaki megmondja mi az (nyilván nem fogod ezt megtenni), vagy MENJ ORVOSHOZ, mert bármi lehet, akár komoly akár nem. Amíg nem látott szakember addig izgulhatsz rajta.
2010. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Milyen családi mizéria miatt nem tudsz dokihoz menni?
2010. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Mondjuk szívás ha a helyi nőgyógyász amúgy a rokonod.
2010. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!