Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányok szeretik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok szeretik azt, hogy egy férfinak van saját véleménye és világnézete, de mondjuk eltér a tömeg nézetétől miért fogják rövidre az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Szeretek beszélgetni és szeretem megosztani a véleményemet, világnézetemet és mivel sok mindenben eltér az átlagtól, mintha menekülőre fogná a másik. Mostanában két nővel ismerkedtem neten és mikor leírtam azt, hogy milyen világnézeteket vallok meghalt a beszélgetés. Ez előtt is voltak hasonló incidensek.

Nem azt lehet hallani a nőktől, hogy legyen saját véleményem és ne legyek tömegember? Most akkor miért nem lehet normálisan válaszolni vagy esetleg egy két témát megvitatni? Egyébként nem vallok szélsőséges nézeteket.


2019. máj. 28. 23:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ez erre emlekeztet:D

[link]


A kommunizmus a legtobb embernel nem a legmeggyozobb elso randi-tema, varj vele legalabb par hetet, mig jobban megismerkedtek:D nekem is mindig kicsuszik a szamon az ilyesmi, de en jol nezek ki, ugyhogy meg ezt is lenyelik:P

2019. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Bolsevik eszmékkel nem szimpatizálok csak a marxizmussal. A bolsevizmus a kapitalizmus egyik formája volt. Szerintem jó, ha tudjuk mik a világnézeteink és, ha eltérnek akkor vitassuk meg, érzelmi hevülések és személyeskedések nélkül. Viszont undorító az a viselkedés, hogyha nem tetszik amit mondok akkor elítél és annyiba hagyja. Ha tényleg azt szeretik, hogy valakinek van véleménye és nem egy bólogató pincsi, akkor ne fogja menekülőre azért, mert a marxizmussal szimpatizálok. Marxizmus≠szovjet típusú bolsevizmus, sarló kalapács. Ennyit azért tudhatna és ehhez józan paraszti ész is elég, hogy megértse. Nekem, ha szimpatikus a másik és mások a világnézetei nem fogom rövidre, hanem kulturált módon beszélgetek vele. Nem kell mindenben hasonlítanunk!
2019. jún. 8. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!