Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan lánnyal akinek vannak kisállatai?

Figyelt kérdés

Összejönnétek olyan lánnyal , akinek vannak állatai , mármint kutya macska állatra gondoltam. Az én problémám az , hogy kutya macska össze szőrözi , és piszkítja a lakást , na meg hát a szexi time közben úgy érezném, hogy néznek XD Ez csak nekem probléma ? Manapság minden lánynak van valami kisállata , ami így igencsak leszűkíti a kört.


29F (BP)


2019. máj. 29. 18:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%
Én is úgy szerettem a kutyákat, hogy kint az udvaron. Házban nem szeretem. De a férjem nem régen hazaállított egy francia bulldoggal. Hozta a fiamnak. Nem volt egyszerű menet de elfogadtam. Furdetem, minden nap porszívózok az ágynemű csere is már rutin. Nem lehet észre venni, hogy bent kutya is lakik. Ezzel azt akarom mondani, ha valaki tényleg nagyon megtetszik vagy beleszeretsz, utána leszel annyira toleráns vele, hogy ezt elfogadod.
2019. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
59%
nekem nincs állatom és én se jönnék össze olyannal akinek van
2019. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
52%
2 kutyánk is van nem tiszta szőr a lakás. Akciózás közben meg szépen ki vannak zárva. Piszkítani vagy kutyapelusra szokott(a kicsi) a nagy meg csak úgy hajlandó ha le van vive. Egyéb kérdés?
2019. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Jöjjön össze vele a kutya!
2019. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
37%
Elég fura kérdés tekintv, hogy a legtöbb embernek van valamilyen állata. Több milliónyi kisállat van csak ebben az országban. Te meg úgy beszélsz mintha ez valami ritkaság lenne. Nekem is van és még sosem találkoztam olyannal, hogy az állat a társkeresésben feltétel lett volna, se nálam, se a környezetemben. Ez teljesen természetes. Vannak igénytelen emberek, olyanokkal nem jönnék össze, de ez nem csak a kisállat szintjén jelentkezik. De pl volt olyan barátom, akinek kutyaszőrös volt az ágya. Megkértem, hogy amikor ott vagyok ne engedje fel a kutyát az ágyra, vagy előtte cserélje le a lepedőt, és ennyi. Aki pedig nem akar engem az állataim miatt, az mehet amerre lát.
2019. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy meg ennek az országnak a nagy része még mindig vidék, tehát inkább az ilyen természettől teljesen elidegenedett nagyvárosi panelbenszülöttek a furák akik azt sem tudják hol a kutya eleje, és azt sem tudják hogy néz ki egy élő csirke, csak fóliában. :D
2019. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
52%
2 kutyám van házban. A társ keresés en sosem volt hátrány. A nagy az felnőttként került hozzám, a kicsi pedig kölyök korban is max egy papucsot tett tönkre. Be piszkít a házba? Láttál te már szobatiszta állatot? Ne adj isten olyat akit még neveltek is? A szőr ellen is van megoldás, amit takarítás al hívnak. Nem igénytelen állattalant kell keresni, nyugodtan megpróbálhatsz egy igényes állatos is. (elkerülése végett van igénytelen állatos is, meg igényes állattalant, de ez a komment nem róluk szól)
2019. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%
Micsoda probléma, normális ember még örül is az állatoknak.
2019. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%
eszem ágában nem jönnék össze olyannal, aki így vélekedik az állatokról, még ha én nem is tartok jelenleg. ritka szívtelen emberek ismérve ez a gondolkodás.
2019. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Válassz akvaristát, ott nem szőröznek a halak, csak bámulnak kekkentés közben... :D
2019. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!