Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan lánnyal akinek vannak kisállatai?

Figyelt kérdés

Összejönnétek olyan lánnyal , akinek vannak állatai , mármint kutya macska állatra gondoltam. Az én problémám az , hogy kutya macska össze szőrözi , és piszkítja a lakást , na meg hát a szexi time közben úgy érezném, hogy néznek XD Ez csak nekem probléma ? Manapság minden lánynak van valami kisállata , ami így igencsak leszűkíti a kört.


29F (BP)


2019. máj. 29. 18:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy nem. :D az ilyeneknél büdös is van, nem csak szőr. Ők meg úgy hozzá vannak szokva hogy észre sem veszik. Nem voltam még olyan helyen ahol állat volt és nem volt szaga.
2019. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A gazda feladata nevelni, idomítani, tisztán tartani az állatot...


Tanulja meg az állat, hogy bútorokra nem mászik fel.

A gazda pedig szőnyeg helyett parkettát vagy egyéb felületet csináltasson.


Rengeteg minden a gazdától függ!!!


Nálam meglepődtek, hogy a cicám és nyuszim szabadon mozoghatnak a lakásban s tudják hol a helyük.


A hálószobák tabuk nekik, bútorra engedély vagyis jel nélkül nem mehetnek csak úgy fel.


A nyuszim is be van tanítva: Pl ülök a kanapén magam mellett megpaskolom az ágyat, hogy feljöhet s egyből bújkál hozzám.

+ bőr kanapém van.


Senki meg nem mondaná, hogy vannak állatok nálunk, mert se szaga, se látszata nincs.


Vannak módszerek s eszközök...


Rengeteg embernek nem való állat!

S nem csak nőkre vonatkozik ez.


Voltam olyan srácnál vendégségben, ahol ajtót nyitott nekünk én meg majdnem elhánytam magamat a macskaszagtól.

Pedig csak 1 van neki.


Amíg nem ismert engem a cicája, egy antiszoc dög volt, haverunknak a fejét lesből betámadta, elbújt, fújt, hörgött.


Kezembe vettem az ügyet. Eljártam a sráchoz, kitakarítottunk, lepacsiztam cicával, majd neveltem.


Pár talival később mindenki sokkolva nézte a macskát, hogy oda jött hozzám, rendesen viselkedett, majd beállt a kis tömegünk közepére várva a simit.

Az a srác akit mindig fejen támadott leblokkolva megkérdezte "haver ez ugyan az a macska?"


A legtöbben csak tartják őket s nagyon haragudni tudok az emberekre.


Sajna én cicám elhúnyt. Nyuszim is depis volt, nem hagytam magára míg ki nem gyógyult, mindenhova vittem magammal.

Olyanok mint a gyerekek. Megesik, hogy nagyobb EQ val rendelkeznek az állatok, mint az emberek. 😁


Én azt mondom kedves kérdező:

A lányról sokat elárul az is, hogyan s miképp tartja az állatot, figyelmes-e, törődik-e a dolgokkal s mennyire.


Első hallásra csakmert állatkája van valakinek, ne ítélj.


Abból a szemszögből pedig igazad van, ha igénytelen s rossz a gazda sok az állat által elkövetet rongálás stb. Én se viselném el.

2019. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Noren1989 ***** válasza:
Magam is tartok macskát, szóval nekem nem lenne akadály.
2019. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Elég szomorú olvasni a 2 végletet.

"elítélés csak mert állatot tart"

"nem rendesen nevelt állatok tartása s szemet húnynak az állat rossz dolgai felett..."


😒


Ezért nem kedvelem a társadalom vulgáris rétegét.

2019. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!