Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év körüli fiúk, ti összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli fiúk, ti összejönnétek egy 15-16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy a velem egykorú fiúk magyrésze nagyon éretlen, nem lehet őket komolyan venni. Viszont beszélgettem már náluk idősebbekkel,(kb 20 évesek) akikkel sokkal jobban megtaláltam a közös hangot, mondták is h a koromnál érettebb vagyok. Ti összejönnétek egy velem egyidős lánnyal? Hol lenne érdemes őket megismerni?

2019. jún. 1. 11:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Inkább a nálam idősebb nőket preferálom, de adott esetben, ha tényleg nagyon érett, igen.


20/f

2019. jún. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
annyira okos lennél mint képzeled akkor rá jöttél volna hogy a 20-22 éves "barátaid" azért mondják hogy te fejlettebb érettebb vagy a korosztályodnál hogy meg tudjanak szerezni akár mint szexpartnert. és mivel te ezt elhitted, ezzel bizonyítottad hogy nemhogy fejlettebb vagy mint kortársaid hanem inkább butább. mert ilyen átlátszó ezer éves trükkel átvernek azok a ferde hajlamú trógerek akik hozzád hasonló kislányokra gerjednek. tanácsom: azonnal hagyj ott minden idősebb majmot főleg huszon harminc sőt negyveneseket is akik állandóan azzal a szöveggel bombáznak hogy milyen érett meg fejlett vagy. hazudik mind kivétel nélkül ,meg akarnak szerezni mert aberráltak, ez a céljuk semmi más. majd figyeld a pofáját mikor ismét mondja valaki ezt a fejlett vagy dumát hogy milyen sunyi stílusba közli veled. meg fogod látni hogy hazudik. és akkor azzonnal húzzál el a közeléből.
2019. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem bűncselekmény? Egy fiatalkorúval szexelni?
2019. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
14 év a beleeggyezési korhatár😀
2019. jún. 2. 13:28
 15/18 anonim ***** válasza:
Húha halleluja (vagy mit tom hogyan kell irni) azert gondolom nem mindegy ha egy 20 eves csinálja egy 15 évessel vagy egy 30 eves egy 15 évessel... azt tudom hogy vannak olyan országok ahol ezt is nézik hogy mekkora a korkülönbség mert oke ha egy 20 meg egy 15/16 eves van együtt de az mar qurvára nem ha egy 30 eves meg egy 15/16 eves!
2019. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Húha, elég megoszlóak a vélemények, ez nagyon emberfüggő. Én mondjuk egy éve kapcsolatban vagyok a 22 éves barátommal 16 évesen, bár mi fél év ismeretség után jöttünk össze.

Nekem egyszerűen a 19-24 évesek jönnek be, de az előző válaszolóknak igazuk van, sokan tényleg csak arra mennek hogy megfektessenek egy ilyen fiatal lányt. Ha én is általánosítani akarnék hasonló választ adnék mint az előzők, de tényleg annyit tudok mondani hogy ha neked ez a jó csináld, de igen figyelni nem árt az ilyen dolgokra. Én nem kételkedem abban a korod miatt hogy te most tapasztalt vagy e vagy nem, ez a te dolgod, te érzed.

2019. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt?
2019. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#16

Köszönöm a válaszod:)

2019. jún. 4. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!