Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalat es szeretet?

Figyelt kérdés
Szakitottam a volt baratommal. Illetve mondhatni o velem, mert egy masik novel elt velem egyutt parhuzamosan. Ot valasztotta. Eltelt 1 ev, kihevertem mindent, valtoztam es erosebb lettem. Letiltott mindenhonnan, 1 evig nem beszeltunk. Most az utobbi par honapba ram van szallva. A baratai neveben ir nekem, a baratnoimnek ir. Talalkozni akar. Viszont mindenki fele szid, utal, gyulol - ezeket mondja. Akkor minek keresi a tarsasagom? Velem nem beszel, a baratnommel, hogy talalkozzunk tobben, de persze hozzon engem is, de ugyanakkor utal. (Baratnom azert beszel vele, mert mondhatni kozos a tarsasaguk). Engem csak az erdekel, hogy miert kommunikalja kifele azt, hogy gyulol es miert akar talalkozni velem? Meg azt se ertem miert mindenkin kell irni, miert nem tud o. Nem akarnek mar semmit, de ezt igy vagy ugy de tisztazni szeretnem vele, hogy azert hagytam el amit tett es ne en legyek mar a szar.
2019. jún. 4. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Bírom, hogy szakítanak veletek, a végére meg kihozzátok, hogy ti szakítottatok. :D
2019. jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"masik novel elt velem egyutt parhuzamosan"


azaz, egy foglalt pasi szeretoje voltal.

Ez az elso redflag.



Azota nem kepes veled felnott modjara kommunikalni.

Ez a masodik.



A szakitas ota szid mindenkinek.

Ez pedig a harmadik.



Nyuszikam, legyen egy kis tartasod.

Mit akarsz megbeszelni vele?

Felesleges lenne.

Ha pl dugni akar es nem engedsz, mit gondolsz, mi lesz ebbol? A visszajara fog elsulni, azaz, akkor majd jon az, hogy vegigturnezza a tarsasagotokat azzal, h te kerested, te akartad ujrakezdeni stb vetitesek.


Lepj tovabb, ne foglalkozz vele.

2019. jún. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Velem elt egyutt, csak hetvegente mindig hazautaztam a szuleimhez, hetvegere pedig volt a masik.
2019. jún. 4. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!