Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki már a kapcsolat elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már a kapcsolat elején ilyen nagy ígéreteket tesz az hazudik, és nem normális?

Figyelt kérdés
Már az első héten azt mondja hogy szeretné ha egyszer a felesége lennék, sőt már közös gyerekek nevéről is beszélt. Azt mondja soha nem fog elhagyni engem.
2019. jún. 4. 15:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Vagy nem százas a pali, vagy így akarja rólad leimádkozni a bugyit.
2019. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%

Lehet ám, hogy az első nője vagy, és így szeretne lefixálni


Szerintem építítsd le gyorsan,

mert pár év múlva már a lakásból sem fog kiengedni

2019. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%

Nálam volt olyan srác, aki első randin (!) közölte azt, hogy ő majd házasságot és gyerekeket akar. Nem azért, szerintem is fontos ezeket a kérdéseket megbeszélni, majd valamikor. De ez a srác konkrétan alig ismert, nekem sokkal inkább olyan érzésem volt, mintha tenyészkancát keresne, és nem engem, mint különálló személyiséget.


Szerintem az, aki egy hét után már ezekkel bombáz, az baromi felelőtlen, és nem egészséges. Igen, lehet úgy indulni egy kapcsolatba, hogy teljesen komolyan gondolod, és a házasság és a gyerek lenne a végcél. De könyörgöm, egy házasságnak meg egy gyereknek nagyobb súlya van, mint hogy egy hét után eldöntse valaki, hogy ásó-kapa-nagyharang, még ha szimpatikus is vagy neki. Én eddig azt láttam, hogy aki ilyen hamar el akar köteleződni, az utána baromi kontrolláló lett. Van kivétel, de nagyon kevés.


Én azt javasolnám, hogy elsősorban azt tartsd szem előtt, hogy te mennyire érzed magad kényelmetlenül ebben a szituban, te mennyire gondolkodsz hasonlóan, és hogy vannak-e más intő jelek. Ha már most feszélyez ez a dolog, lehet, a legjobb lesz hagyni...

2019. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

Kapcsolatfüggő, korlátozó. De nem szerelmes.

Nem az a baj, hogy úgy általában beszél arról, hogy majd egyszer szeretne. Hanem kijelenti, hogy veled. Neki mindegy, hogy kivel? Mert egy hét alatt senkit se lehet kiismerni.

Nem lesz jó vége.

2019. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%
Így kell a butábbakat befűzni. Fattyú ígérete, élősködés lehetősége mézesmadzagként. A hülyébbeket évekig lehet dugni így.
2019. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ezek szerint en vagyok az egyetlen aki nem lat ebben semmi kivetnivalot🤔

Nalam is igy indult a kapcsolat. Meg az elejen vagyok de majd irok 1 ev mulva hogy mivan😁👌🏼

2019. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!