Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nehezebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nehezebb a férfiak társkeresési problémáiról beszélni?

Figyelt kérdés

Akármikor körülnéztem az oldalon, azt láttam, hogy a férfiak problémái elég máshogy vannak kezelve, mint a nőké. Pár példa:

- Ha egy férfi leírta, hogy ezért vagy azért nehezen megy neki a társkeresés, elég sokszor megkapta, hogy ő csak rinyál, siránkozik. Női kérdéseknél ilyet még nem láttam.

- Ha egy kérdés kapcsán egy férfi leírta a negatív tapasztalatait a nők egy részéről (nem általánosítva, nem minden nőre ráhúzva), elég sokszor megkapta, hogy szűz vagy lúzer. Fordított esetben ezt sem láttam.

- Úgy összességében a pontozások is ezt mutatják. Több olyan hozzászólást is láttam, ahol a nő csak vagdalkozott, beszólt a férfinak és felpontozást kapott, a férfi pedig aki nem sértőn, normálisan válaszolt, lepontozást.

- Az is tipikus, hogy a férfiakat éretlenebbnek állítják be, fordított esetben pedig sokszor kikaptak a férfiak, hogy ők mit képzelnek.


Szerintetek miért jellemző ez az oldalra? És élőben miért nem találkozni ennyire szélsőséges hozzáállással?


2019. jún. 10. 22:27
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
91%
Ez a sokat dolgozom, nincs időm ismerkedni meg csak kifogás, tipikus kényelmes vagyok duma. Én is túlórazom, úgyhogy tudom miről beszélek.
2019. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
94%
Szóval kenyelembol benne vagy a xarban, és itt éled ki magad. És úgy állítod be magad, mintha te lennél az itteni férfiak védőügyvédje.
2019. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

#19: Ez tiszta sor. Látod, semmi jogom nem lenne, nem is csinálnám, mégis azzal jöttél, hogy szerinted támadnám. Nagyjából ha férfiként feljön valaki az oldalra, a válaszok többsége abból áll, hogy ilyen dolgokat feltételeztek rólunk, amik nem igazak.

És nem, nem csak kefélgetem, barátok is vagyunk. Keresni meg keresek, de mivel vannak igényeim, ezért ez nem 2 napos feladat szintjén van. Plusz a saját és leendő barátnőm életét sem akarom megnehezíteni azzal, hogy most alig lenne rá időm.


#21: Öhm... És? Mi az, hogy kényelmes duma? Ez mazochistának minden kényelmes duma. Ha neked valami kényelmes, miért ne csinálnád? Értem én, hogy ez most valami degradáló szöveg akart lenni és értem én, hogy ez szépen ott van a hozzászólásaidban, de miért nem gondolkozol néha? Te is csinálsz olyan dolgokat, amik neked kényelmesek. És? Mi ezzel a baj? Semmi.

És nem, nem kifogás. Nem állítom, hogy azért nincs nőm, mert sok a dolgom. Nem állítom, hogy hú, de rossz nekem és nem panaszkodom. Akkor mitől lenne kifogás?

Király, hogy túlórázol. Suli mellett dolgozom és én is túlórázom. Írom a szakdogám és államvizsgára is készülök. Mellette a nyelvvizsgára. De ismét egy jó példa! Ha ezek mellett kevés időm lenne egy barátnővel találkozni, kikapnék, hogy én nem gondolom komolyan a dolgot, kevés időt szentelek a barátnőmnek és hasonlók. Most akkor mi a jó? :D


#22: " Szóval kenyelembol benne vagy a xarban, és itt éled ki magad. És úgy állítod be magad, mintha te lennél az itteni férfiak védőügyvédje."

Hiába erőlködsz. Akárhogy próbálsz belém kötni, ez neked nem megy. Nem vagyok xarban. Nem panaszkodom, elégedett vagyok a magánéletemmel. Védőügyvéd sem vagyok, csak feltettem egy kérdést. A logikád alapján te meg az itteni nők védőügyvédje vagy? Ne vicceljünk már. Pont ezekről a vagdalkozásokról szól a kérdésem...

2019. jún. 10. 23:22
 24/36 anonim ***** válasza:
86%
Tehát semmilyen párkeresési problémád nincs, nem akarsz senkin segíteni, nem érdekel senki válasza. Egyszerűen csak kötekedni jöttél.
2019. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

#24: Attól, hogy próbáltok belém kötni és nem a kérdésre válaszolni, még nem kötekedni jöttél. Tényleg vicc, hogy kezd úgy tűnni, hogy férfiként kérdést sem lehet feltenni...

A kérdést azért írtam ki, mert megszeretném érteni ezt a helyzetet. Ha ebből annyit fogsz fel, hogy a vagdalkozásokra és kötekedésekre reagálok, akkor igazából nincs miről beszélnünk.

Az is sokat elmond, hogy nekem intézted a kérdést, engem állítottál be kötekedőnek, miközben ha visszaolvasod, láthatod, hogy miket vágtak a fejemhez. Nekik miért nem írtad, hogy csak kötekednek?

2019. jún. 10. 23:29
 26/36 anonim ***** válasza:
21%

Elárulom neked a szomorú igazságot: k**vára, ki****ottul senkit nem érdekel, hogy nekünk férfiaknak milyen problémáink vannak.


Csak a nők egészsége, hangulata, sikerei, stb számítanak.


Mi nem számítunk.

2019. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
#26: Kicsit úgy tűnik, hogy itt tényleg ez a helyzet. A környezetemben teljesen máshogy állnak ilyen témákhoz a nők. Szerinted mi lehet ennek az ellentétnek az oka?
2019. jún. 10. 23:38
 28/36 anonim ***** válasza:
Az oldal átlagos értelmi szìnvonala átlagos, de inkább átlag alatti. Ez a rovat különösen vonza az észkombájnokat. Ìgy vonj le következtetéseket a pontozásbòl.
2019. jún. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
5%
Azért, mert tele van feminácikkal az oldal, akik gyűlölik a férfiakat, különösen a csúnya férfiakat.
2019. jún. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
8%
A férfiakat mint másodrendű polgárokat sújtó kettős mérce miatt. Továbbá az oldal tele van dologtalan, mások rovására henyélő nőkkel.
2019. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!