Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nehezebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nehezebb a férfiak társkeresési problémáiról beszélni?

Figyelt kérdés

Akármikor körülnéztem az oldalon, azt láttam, hogy a férfiak problémái elég máshogy vannak kezelve, mint a nőké. Pár példa:

- Ha egy férfi leírta, hogy ezért vagy azért nehezen megy neki a társkeresés, elég sokszor megkapta, hogy ő csak rinyál, siránkozik. Női kérdéseknél ilyet még nem láttam.

- Ha egy kérdés kapcsán egy férfi leírta a negatív tapasztalatait a nők egy részéről (nem általánosítva, nem minden nőre ráhúzva), elég sokszor megkapta, hogy szűz vagy lúzer. Fordított esetben ezt sem láttam.

- Úgy összességében a pontozások is ezt mutatják. Több olyan hozzászólást is láttam, ahol a nő csak vagdalkozott, beszólt a férfinak és felpontozást kapott, a férfi pedig aki nem sértőn, normálisan válaszolt, lepontozást.

- Az is tipikus, hogy a férfiakat éretlenebbnek állítják be, fordított esetben pedig sokszor kikaptak a férfiak, hogy ők mit képzelnek.


Szerintetek miért jellemző ez az oldalra? És élőben miért nem találkozni ennyire szélsőséges hozzáállással?


2019. jún. 10. 22:27
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
89%

Nehezebb beszélni? Itt sírnak egész nap a fiúk.

Ha egy lány ilyen kérdést ír ki, akkor meg le van hurrogva, hogy nem igaz, biztos fürtökben lógnak rajta, csak válogatós.

2019. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

#8: Példa:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Alapvetően logikátlan válaszok is felpontozásra kerültek és normális, senkinek nem sértő, logikus, nem fekete-fehérben pompázó válaszok lepontozásra.

Az lett hasznos válasz, ami szerint a rendes srácok nem rendesek.


"De nagy vonalakban: a férfiak nagyobb arányban vádaskodnak/hívják a nőket pénzhajhásznak vagy felszínesnek/állítják be úgy, mintha nekik isten adta joguk lenne társhoz, amit a nők önző módon mehvonnak tőlük - ezért pedig nagyobb arányban is kapják vissza pont ugyanezt a stílust."

Ugyanúgy látni mindkét nemtől. Van bármi olyan negatív dolog, amit leírnál, hogy a nőktől tapasztalni az oldalon? Mert lényegében csak azt látni, hogy mindenben IS a férfiak a rosszak.

Olyan válaszok is simán jönnek, hogy a férfiaknak nem kellenek a telt nők és ezeket felpontozzák, miközben a telt nőknek is írogatják a privátokat.


#9: Pedig tényleg erről van szó.



Írnék még egy gyakori példát. Ha egy férfi olyan időszakban van, ahol épp nem akar komoly kapcsolatot, akkor rendszeresen megkapja itt, hogy ő éretlen és gyerekes. Függetlenül attól, hogy mi van a dolog hátterében és mi az oka.

Jelenleg olyan kapcsolatban vagyok, ami nem komoly, hanem barátság extrákkal. Amikor ez szóba került, egyből ócsárolva lettem, hogy én komolytalan vagyok, gyerekes és hasonlók.

Volt olyan kérdés is, ahol szóba került, hogy a nők érettebbek a férfiaknál. Azok a válaszok felpontozásra kerültek, amelyek ezzel egyetértettek. Akármilyen szinten is voltak megfogalmazva. Én normálisan leírtam, hogy szerintem a két nem között nincs különbség olyan szinten, a férfiak is tudnak maguknak kaját csinálni, rendet tartani, a férfiak között is vannak céltudatosak ugyanúgy fiatalon is már. Lepontozást kaptam.

2019. jún. 10. 22:54
 13/36 anonim ***** válasza:

#6:

Nem mindegy, hogy sokszor volt hasonló kérdés, de adott személy először tette fel, mert mégis egyedi probléma. Vagy 4-5 szerencsétlen kattog azon ÉVEKEN KERESZTÜL, hogy miért nincs nője.


Őszintén: hány kérdést tett fel ebben a kategóriában?

Annak mi értelme, hogy újra és újra elolvasod a hasonló válaszokat, de nem fogadod meg a javaslatokat? Neked is ideje lenne lapozni.

2019. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

#10: Nem az erősíti meg a kérdés, ha valaki nem ért velem egyet, hanem ahogy nem értenek. Bemásoltam pl., hogy melyik dolog miatt.

"Sok hasonlóság mutatkozik az itt panaszkodo férfiakban, mind felsőbbrendűnek meg hibátlannak tartja magát. Minden ellenérv a személye elleni támadás, amit mocskolodassal torol meg. Ja és a világ igazságtalan velük, ez még nagyon fontos ugye. Az, hogy ők hogyan viselkednek másokkal, az nem számít."

Amit leírtál, az a férfiak egy részére pont úgy igaz az oldalon, ahogy a nőkére. A különbség annyi, hogy a férfiak által leírva lepontozás lesz a dolog vége.


#11: Köszi, te is hoztál egy jó példát! A nőknél tényleg rendszeresen próbálkoznak, a férfiaknál ritkábban. Ronda nő ismerőseimnél is próbálkoztak, a környezetemben mindenkinél. Igazából ez az egyetlen hely, ahol azt tapasztaltam, hogy átlagos nőknél nem próbálkoznak és aki mást tapasztal, az mit képzel magáról...

2019. jún. 10. 22:57
 15/36 A kérdező kommentje:

#13: "Nem mindegy, hogy sokszor volt hasonló kérdés, de adott személy először tette fel, mert mégis egyedi probléma. Vagy 4-5 szerencsétlen kattog azon ÉVEKEN KERESZTÜL, hogy miért nincs nője."

Ez így oké és van, ahol érezhető, hogy ugyanaz tette fel a kérdést, de nem csak ezeknél a kérdéseknél kapnak ki a férfiak.

2019. jún. 10. 22:59
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen jól ismered a férfiakat is meg a nőket is, akkor kifejthetnéd, hogy miért van barátság extrákkal kapcsolatod. Nőként ezért minden mocskos ribinek el lennél mondva. Szóval a játszópajtid kapná itt az ívet rendesen a szerinted jólelkű srácoktol. De szerintem tőled is, ha nem épp te nyomnad.
2019. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

"Ronda nő ismerőseimnél is próbálkoztak, a környezetemben mindenkinél. Igazából ez az egyetlen hely, ahol azt tapasztaltam, hogy átlagos nőknél nem próbálkoznak és aki mást tapasztal, az mit képzel magáról..."

Ezt ti tényleg nem értitek? Lehet, hogy nálad egy dugásra jó lenne a 62 éves, 90 kilós szomszédasszony, és neked kezdeményezés, ha megnyalja a száját.

Ebben az esetben felesleges rinyálni, menj egy fizetőshöz. Ha gyakorizás helyett túlórázol, a pénzed is meglesz rá.

2019. jún. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

#16: Látod, pont ez az. Vagdalkozol, ahelyett, hogy gondolkoznál.

Szimplán nem illünk össze és nem akarunk komoly kapcsolatot. Csinálom a sulit, kevés a szabadidőm. Ő szintén. A szex viszont jó köztünk, de nincs szerelem. Ez olyan szintű dolog, amit fél perc gondolkozással megállapíthatna bárki.

És ahhoz képest, hogy elvileg a nők ezért kikapnak, itt általában felpontozva láttam azokat a válaszokat, ahol leírta egy nő, hogy nők is lehetnek laza kapcsolatban. És nem, nem támadnék ezért egy nőt sem. Miért tenném?

2019. jún. 10. 23:13
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, semmi jogod se lenne, mikor te is ilyen nővel vagy együtt. Ha nem illek össze valakivel, akkor keresek olyat, akivel összeillek, és nem csak kefélgetni jó. Ezen se kell sokat gondolkodni.
2019. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

#17: Újabb vagdalkozás. Még ezután sem kezditek érezni, hogy mennyire áll az, amit a kérdésemben kifejtettem?

Nem, nem lenne jó nekem szexre sem egy olyan kategóriájú, amilyet leírtál. Ettől függetlenül még nem tartanám az illetőt lúzernek és senkinek, hanem felfognám, hogy valaki próbálkozott. Ha nem jön be, akkor is egy emberi lénynek tartanám és nem ócsárolnám.

Az külön vicc, hogy feltétlenül csak úgy állítjátok be, hogy nőknél nyomi srácok próbálkoznak. Van olyan nő ismerősöm, aki azt állítja, hogy nála senki sem próbálkozott, miközben de. És olyan srácok is, akik vállalhatóak voltak és simán találtak nála szebb és jobb természetű barátnőt is.

2019. jún. 10. 23:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!