Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nehezebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nehezebb a férfiak társkeresési problémáiról beszélni?

Figyelt kérdés

Akármikor körülnéztem az oldalon, azt láttam, hogy a férfiak problémái elég máshogy vannak kezelve, mint a nőké. Pár példa:

- Ha egy férfi leírta, hogy ezért vagy azért nehezen megy neki a társkeresés, elég sokszor megkapta, hogy ő csak rinyál, siránkozik. Női kérdéseknél ilyet még nem láttam.

- Ha egy kérdés kapcsán egy férfi leírta a negatív tapasztalatait a nők egy részéről (nem általánosítva, nem minden nőre ráhúzva), elég sokszor megkapta, hogy szűz vagy lúzer. Fordított esetben ezt sem láttam.

- Úgy összességében a pontozások is ezt mutatják. Több olyan hozzászólást is láttam, ahol a nő csak vagdalkozott, beszólt a férfinak és felpontozást kapott, a férfi pedig aki nem sértőn, normálisan válaszolt, lepontozást.

- Az is tipikus, hogy a férfiakat éretlenebbnek állítják be, fordított esetben pedig sokszor kikaptak a férfiak, hogy ők mit képzelnek.


Szerintetek miért jellemző ez az oldalra? És élőben miért nem találkozni ennyire szélsőséges hozzáállással?


2019. jún. 10. 22:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

" Mit keresel te itt? Ezt a topikot a férfiak egy részének nyitottam, ne kotyogj bele. Tényleg igaz, hogy a nők szófosástól szenvednek, és nem bírják befogni."


Idézem a rendes pasi kérdezőt az általa belinkelt kérdésből. Teljesen normális válaszok voltak felpontozva, már bocs. És emlékszem rád más kérdésből is, felismerhető a stílusod. Provokálod az embereket, értetlenkedsz, tobzódsz itt, majd miden társkeresési problémával küzdő férfi nevében nyilatkozol. Ismerek rendes pasikat, no, a kommentjeid alapján te nem vagy az, de ezt nem tudod elfogadni, ebből ered a problémád.

2019. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

#31: Idézed a RENDES pasi kérdezőt az általam linkelt kérdésből? Hmmm. Kiemeltél egy mondatot tőle és beraktad egy kontextusba. Ha kitudtad emelni azt a mondatot, akkor bizonyára elolvastad a kérdező egy másik hozzászólását is, ahol azt írta magáról, hogy ő NEM RENDES

"Egy szóval sem mondtam ugyanis, hogy rendes vagyok. Önzetlen vagyok az igaz, amikor a helyzet úgy kívánja, de rendes az nem. Sőt kifejezetten rosszindulatú ember vagyok, amiből paradox módon semmiféle hátrányom nem származik."


Teljesen másnak próbáltad beállítani a kérdezőt, mint ami. Olyannak, amilyennek ő sem mondta magát. Nem érzed ezt gáznak?


Azt mondod, hogy teljesen normális válaszok voltak felpontozva? Normálisnak tartod azt, hogy a kedves srácokat összemossák a magukat kedvesnek beállító srácokkal? Ezt hívják általánosításnak, ami miatt az oldalon rengeteg nő kiakad. Pont, mint ennél a kérdésnél...


Apropó, általánosítás és kérdezés: Nézzük már meg ennél a kérdésnél is a pontozást. A férfiak negatívnak való beállítása és az én szidalmazásom lett felpontozva. Le lett írva, hogy kényelemből vagyok a xarban, mert épp egy válaszolónak nem vagyok szimpatikus. (Ami amúgy nem igaz.)

Az is fel lett pontozva, hogy ÉN kötegszem, amikor sorban belém álltak és arra senki sem reagált, hogy miért nem a belém kötőkön akadtak fent.


Provokálok? Mert kérdeztem valamit? Mert egyesek önérzete nem tudott mit kezdeni egy egyszerű kérdéssel és a frusztrációtok miatt nekiálltatok támadni és valótlanságokat állítani rólam? Ugyan már. Az első válaszoló nem provokál? Ez a válasz nem provokáció?

"Nyüves buta nőtlen kisfiúkat akik vérmesen fröcsögnek általánosítva a nőkre, pedig közük sem volt még egyhez sem.."


Értetlenkedem? Mit nem értettem? Képes vagy kifejteni? Véletlenül nem keversz azzal a válaszolóval, aki több hozzászóláson át próbálta kifejteni, hogy nekem milyen rossz, amikor nem tud rólam semmit és mellélőtt?


Felismered a stílusom? Milyen a stílusom? Párszor már jöttek ezzel. Privátot is kaptam már, amiben elszidtak és egy teljesen más nick nevet írtak. Ez nagyon jól hangzó szöveg, de igazából vicc. Az külön extra, hogy a kérdés tartalmát próbálod ráhúzni arra, hogy biztos rossz a személyiségem. Ha rossz, ha jó, a kérdés ettől független és a válaszok többet és mást mondtak, mint amit akartak.


Hol nyilatkoztam itt a más férfiak nevében? Ezt az oldal látogatóinak többségére nyugodtan ráhúzhatod akkor. A többség nőkről és férfiakról ír.


Az, hogy én rendes pasi vagyok vagy sem, szintén hogy jön a kérdéshez? Alacsonyodjak le a szintedre és én is kezdjem a személyed támadni? Bocs, ezt a szintet meghagyom neked és a társaidnak, akik képtelenek voltak egy egyszerű kérdésre válaszolni.


Azért a problémám kifejtenéd, ha már írtál róla. Most fog jönni a szokásos szűz/lúzer szöveg, amit már a kérdésbe is beleírtam? :D



Úgy érzem, hogy a #28-as válaszolónál van a pont. Így felesleges, de azért megpróbálom: Nézzétek már meg, hogy milyen válaszok lettek ennél a kérdésnél is felpontozva: Fröcsögések és beszólások. Rakjátok be ugyanezeket a válaszokat úgy, hogy nőknek szól és nézzétek meg, hogy mennyire lesznek lepontozva. Ha ezek után nem esik le semmi, akkor igazából veszett fejsze nyele a szitu.

2019. jún. 11. 12:43
 33/36 anonim ***** válasza:

"Nagyjából ha férfiként feljön valaki az oldalra, a válaszok többsége abból áll, hogy ilyen dolgokat feltételeztek rólunk, amik nem igazak"


Nőként dettó ugyanez. :D Ha pedig le merészelem írni, hogy nem igaz rám, amit feltételeznek, akkor jönnek, hogy hazudok, nem ismerem magam, ők jobban ismernek, mint én magam...stb.

2019. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
#33 Igazad van, de a kérdező "intelligenciája" eddig már nem terjed.
2019. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Ha neked annyira kielégítő a barátok extrákkal dugópajti, akkor mit kötözködsz itt vadidegen emberekkel. Továbbra sem érthető. Amúgy nem az egyéni unszimpatiara kell mindig gondolni, ha valaki ellent mereszel neked mondani. Nem vagy te annyira fontos ember, hogy mindenki téged tamadjon. Te veszel minden megállapítást kritikának, mint egy hisztis kisgyerek.
2019. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ja és még suliba jársz. Elárulom, munka mellett kb 0 időd lesz ismerkedni, hacsak erőt nem veszel magadon. És persze, nagyon király, hogy túlórazom,hogyne. Meg ahogy te elképzeled.
2019. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!