Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, utasítottatok már vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, utasítottatok már vissza valakit olyankor is, amikor szinglik voltatok? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 12:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem a szingliségük miatt utasítanak vissza. Ez sohasem volt szempont. Hanem mert nem vagy gazdagabb és jóképűbb az aktuális baleknál.
2019. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván. Akkor se fogok az első szembejövővel összejönni, ha évek óta vagyok egyedül, volt már rá példa. Egyedül is tökéletesen kiegyensúlyozott vagyok, sose kerestem erőltetett módon a következő párkapcsolatot. Ha találkozok valaki olyannal, aki megfog és aki minden fontos szempontból passzol, akkor jó, de ha nem találkozok ilyennel, addig egyedül is jó. Addig nem érzek vágyat a párkapcsolatok iránt, amíg azt egy konkrét ember nem hozza ki belőlem, mindig is így működtem.
2019. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ezt meg nem hallottad, de nem mindenki akar allandoan parkapcsolatban lenni.

Jelen pillanatban fontosabb dolgok foglalkoztatnak, karrier, tanulas, onmagam jobba tetele. Egy pasi csak tulbonyolitana a dolgokat.


A tobbi ok:

Ha szorakozohelyen jon oda, akkor instant elutasitas, mert 100%, hogy csak egy dolgot akar. Nem erdekel, barmilyen jol nez ki.


A masik meg, ha valami miatt nem tetszik.

2019. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%
Legutóbbit azért, mert cigány volt.
2019. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Jóhogy.

- Részeg volt és csak szexet akart

- Konkrétan egy öreg csöves volt

- Nem jött be - ez a leggyakoribb. Köztük volt több, aki kapott esélyt, de néhány beszélgetés után sem változott a helyzet

- Túl öreg volt

2019. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Már vagy kétszer is megtettem.

Egy srác próbálkozott először, mikor kicsit kivoltam "csípve" a munkahelyemen (szempillaspirál, rúzs, divatosabb ruha), és cetlin üzent, hogy gyönyörű vagyok, egyik munkatársam hozta oda a papírt. Elolvastam de rettentő kellemetlenül érintett, mert engem az illető cseppet sem vonzott, meg akkor mondta volna meg a szemembe. Nem "postagalamb" útján. Nem.is reagáltam rá, csak zsebre raktam, kicsit (ilyenkor önkéntelenül az vagyok, hogy kopjon le) bunkó voltam vele, nem figyeltem rá stb. Nem tetszett, nem vonzott alig ismertem.

Másik mikor egy 16-17 évvel idősebb férfinek tetszettem, Egyrészt, idősebb , más más nézeteink vannak.

2019. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Igen. Az illető nagyon koros volt hozzám (értsd: én 14-17 éves az "udvarlóm" 40-75 év közötti - az idősebb emberek nagyon nyomultak) én viszont éppen bimbóztam, így nem akartam apám és nagypapám korú férfiakat... igaz, később sem.

A másik tábor aki próbálkozott... az a csövesek. Mert kedves voltam velük vagy jófej, utána megkértek, hogy legyek a feleségük/életük párja... őket sem szerettem volna első kapcsolatnak.

2019. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Amint szingli lettem egy buszmegállóban egy részeg hajléktalan megkérte a kezem. Természetesen igent mondtam, hisz egyedülálló voltam, hogy is utasítottam volna vissza bárkit, aki hozzám szól? Azóta is boldogan élünk a híd alatt..

Ezt a kérdést basszus. Az ugye megvan, hogy nem mindenki egy elkeseredett kapcsolatfüggő?

2019. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Mert semmi kedvem nem volt mégegyhez, aki majd mindent megszab,meg főnökösködik, meg majd élősködik a nyakamon és tönkre tesz lelkileg a terrorjával, és még meg is csal ,miútán sír hogy minden csaj megcsalja.Ugyhogy nekem aztán senki nem kell. Szenvedjen az akinek erre ideje is van.
2019. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
76%
#10 még arra is van szó, ha valaki attól fél, hogy figyeli őt egy kacsa.
2019. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!